אסולין התאמן. דואני נזרק

רמי דואני נזרק מאימון הפועל תל אביב ויאבד את מקומו בהרכב. ליאור אסולין שאיחר לאימונים יעמוד היום בפני ועדת המשמעת כשבפ"ת מחכים להתפתחויותו. דוד רביבו הוצע לגוטמן. יקיר לוסקי שוחרר

יום רביעי 26 דצמבר 2007
אשר גולדברג
עימות חריף היה היום באימון הפועל תל אביב בין המאמן אלי גוטמן לבלם רמי דואני. גוטמן כעס על חוסר מאמץ מצד דואני ונשלח לחדר ההלבשה. דואני יאבד את מקומו בהרכב והוא עשוי להיקנס.

במכבי פ"ת החלו בימים האחרונים לחשוב על היום שאחרי עומר גולן. מי שצפוי להיות מחליפו של החלוץ המוכשר שעובר לבלגיה בתחילת ינואר, הוא לא אחר מחלוץ הפועל ת"א, ליאור אסולין.

אסולין, ששב הבוקר מחופשה באנגליה וערך אימון, יעמוד עוד היום בפני ועדת משמעת בקבוצתו הנוכחית, הפועל ת"א. גורם אצל האדומים גילה ל-TELESPORT כי החלוץ עיצבן את ראשי הקבוצה. "המהלך של ליאור היה ככל הנראה מכוון להרגיז וליצור פרובוקציה, בכדי שנשחרר אותו. זה יבדק, כך או כך המהלך שהוא עשה חייב תגובה, זהו מבחן נוסף של ראשי הקבוצה מול השחקנים".

בינתיים הוצע לאלי גוטמן הקשר דוד רביבו במהלך ידידותי שהובילו חיים רביבו ויוסי אבוקסיס. גוטמן, שנמצא תחת לחץ כבד להצליח, השיב בחיוב למהלך שיתברר בימים הקרובים. כזכור בתחילת העונה היה רביבו מועמד להפועל ת"א, אך דרישותיו הכספיות לא נענו על ידי ההנהלה. האח חיים תקף אז מילולית את הפועל, אך היום נשמע מעט אחרת.  

יקיר לוסקי שוחרר היום מהפועל תל אביב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק