אוסישקין עכשיו על המחשב

הפועל אוסישקין, קבוצת האוהדים שקמה עם הריסתו של אולם אוסישקין והיעלמותה של הפועל תל אביב מהמפה, מגיעה למשחק המחשב היוקרתי NBA LIVEיום רביעי 26 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

 אתר ה- NBA LIVE הישראלי הודיע השבוע כי קבוצת הפועל אוסישקין תכלל בגירסת 2008 של משחק המחשב הפופולרי NBA LIVE.

 ה - NBA LIVE הוא אחד משני משחקי המחשב הפופולרים בעולם ביחד עם FIFA 08, שני המשחקים מבית היוצר של חברת EA SPORT אחת מחברות משחקי הוידאו המובילות בעולם. במשחק החדש כאמור תוכלו לבחור לשחק עם קבוצת הפועל אוסישקין אשר תשחק עם תלבושת זהה לתלבושת של הקבוצה ותכלול העתק מדוייק של פרצופי השחקנים. 

האתר הישראלי של ה - NBA LIVE מבטיח כי אולמה הביתי של הקבוצה הוירטואלית יהיה העתק מדויק של אולם אוסישקין. לאחר קריסתה של קבוצת הפועל תל אביב, חסרה העיר תל אביב דרבי אמיתי. עכשיו כבר לא צריך לחכות. בתמונות המצורפות ניתן לראות הדמיה של דרבי תל אביב וירטואלי בין מכבי תל אביב להפועל אוסישקין בהיכל נוקיה. בקרוב הגומלין באוסישקין...

 במעבר חד מן העולם הוירטואלי.... תארח הערב הפועל אוסישקין את הפועל יפו ( 20:30, הדר יוסף) במשחק הבית האחרון שלה במסגרת הסיבוב הראשון של ליגה ב' מחוז דן. 

הפועל אוסישקין מובילה את טבלת הליגה עם מאזן של 9 נצחונות ללא כל הפסד. במהלך המשחק תערוך הקבוצה טקס הוקרה לחבר העמותה דוד קימנסקי (מדורג במקום ה - 26 מתוך רשימת 50 הכדורסלנים הישראלים הגדולים של כל הזמנים)

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק