מגיע לנו להיות בפיינל פור

יותם הלפרין שהצטיין במהלך המשחק אמר בסיום: "עבדנו כלכך קשה העונה". צביקה שרף: "אמרתי לשחקנים שנגיע לפיינל פור". לא ברור האם המורחקים ישߗקו במדריד

יום חמישי 10 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

בסיום משחק הניצחון של מכבי ת"א על ברצלונה ועלייתה של מכבי לפיינל פור של היורוליג אמר צביקה שרף מאמן מכבי:  "הצלחנו לחסל את שחקני החוץ של ברצלונה וזה עשה לנו את רוב העבודה. ברבע הראשון עשו לנו בית ספר בריבאונד אבל בחצי השני תיקנו את הטעיות שלנו. לא ציפיתי שהשופט ירחיק לנו שלושה שחקנים  וזה יצר לנו בעיה במהלך המחצית השניה בעמדות מסוימות אבל השחקנים ששיחקו עד לסיום המשחק עשו את העבודה כמו שצריך, ېמרתי לשחקנים איך שהגעתי לתפקיד המאמן שאנחנו נגיע לפיינל פור".

שרף הוסיף ואמר לגבי משחק חצי הגמר: " סיינה קבוצה טובה והיחידה שעלתה לאחר סוויפ בשני משחקים, אנחנו נתכונן למשחק כמו שצריך, יש לנו את כל הדיסקים ߩל כל המשחקים שלהם ונלמד כיצד לשחק נגדם".

יותם הלפרין שהצטיין וקבע סופית שזו היא עונת הפריצה שלו אמר בסיום:" אני חושב שאנחנו קבוצה יותר טובה מברצלונה בטח ובטח פה בנוקיה, עבדנו כלכך קשה העונה ובאמת שמגיע לנו להגיӢ לפיינל פור, אנחנו כלכך חסרי אנרגיות עכשיו אבל הצלחנו לעשות  את מה שרצינו"

וויל ביינום שהצטיין גם הוא הערב:  "היו לנו עליות ומורדות במהלך העונה אבל אני שמח להיות פה, אי אפשר לדעת מי יבלוט ӑכל ערב אבל אנחנו קבוצה ולכולם מגיע. אני עובד קשה כולם עוזרים לי, גיא גודס הוא חלק גדול מההצלחה שלי ואני צריך להודות לו שאני עדיין פה".

עמרי כספי ששיחק שניות בודדות בפתיחת המשחק חגג ביחד עם טל בורשטין:  "זו היא נבואה שהתגשמה" בורשטיין הוסיף ואמר:  " לא מוותרים במשחק כזה על שום דבר ואם צריך אז הולכים קצת מכות"

שמעון מזרחי יו"ר מכבי ת"א דיבר על שלושת השחקנים (שארӤ, באטיסטה וקאמוינגס)המורחקים של מכבי : "לא ברור אם הם יוכלו לשחק בפיינל פור, נצטרך להמתין לדוח השיפוט. עד עכשיו כרטיסי השחקן נמצאים אצלנו וזה אומר שהם יוכלו להירשם למשחק חצי הגמר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק