ניצחון לביתר באילת

חניכיו של יצחק שום ניצחו את חניכיו של רן בן שמעון 0:2 במסגרת מחנה האימון של שתי הקבוצות באילת, משערים של זיו וזנדברג. השחקנים הזרים של בית"ר יגיעו למחנה רק הלילה

יום חמישי 27 דצמבר 2007
אסף שקד
עבור בית"ר ירושלים היה משחק האימון מול קריית שמונה הראשון מאז הניצחון על הפועל ת"א במחזור האחרון והראשון בסדרה של שלושה משחקים המתוכננים לקבוצה בשבוע הקרוב. בשבת תשחק הקבוצה מול בני אילת וביום שלישי תפגוש את חדרה. מבין שלושת משחקי האימון, המשחק מול קריית שמונה הוא המבחן הרציני ביותר לקראת החזרה לליגה.

המשחק, שהיה אמור להתקיים תחילה במגרש העירוני באילת, עבר ברגע האחרון למגרש בקיבוץ איילות בו התאמנה בית"ר ירושלים לפני שנתיים. טברטקו קאלה הוא היחיד מבין השחקנים הזרים בקבוצה שהספיק להצטרף למחנה האימון, אבל לא נכלל בסגל למשחק; ברק יצחקי נעדר עקב פציעה, כשלא מן הנמנע שלא יישאר להמשך המחנה. כ-100 צופים באו לראות את בית"ר במשחק האימון, ביניהם גם חלוץ סיבאספור הטורקית, פיני בלילי הפצוע, שסיים את העונה עקב פציעה.

מחצית ראשונה:

דקה 3: ירו בלו חדר לרחבה ושיחרר בעיטה חזקה, שנהדפה בצורה טובה על ידי שטראוס.

דקה 5: טוטו תמוז העביר כדור רוחב לבן שושן, שפספס הזדמנות ממשית ראשונה לזכות בית"ר.

דקה 13: אמסלם הרים כדור מאגף שמאל, שפגש את הראש של תמוז במרכז הרחבה, אבל חלף סמוך לעמוד השער.

דקה 17: ההזדמנות הטובה במשחק עד כה. צרפתי בעט כדור חזק מכ - 18 מ', שפגע במשקוף שערו של שטראוס והורחק.

דקה 30: טוטו תמוז פרץ באגף שמאל על קו רחבת ה - 16, שינה כיוון ובעט מפינת הרחבה כדור חזק. הכדור שפשף את קורת השער ויצא החוצה.

דקה 43: עבאס סואן קיבל כדור ברחבת בית"ר ושחרר בעיטה חזקה משמונה מטרים, אבל שגיא שטראוס היה במקום.

מחצית שנייה:

שום פתח את המחצית עם ארבעה חילופים. בנאדו, גרשון, תמוז ואמסלם יצאו ואת מקומם תפסו עזריאל, חדד, קוזוקין ובן יוסף.

בדקה ה- 51 הגיעה קריית שמונה להזדמנות מצויינת. יובל אבידור חלף על פני קוזוקין ומעשרה מטרים בעט לפינה, אך שטראוס זינק והדף את הכדור למרכז הרחבה. ירו בלו קפץ על הריבאונד, אבל קוזוקין היה מהיר בשביל לשים רגל ולהרחיק.

דקה- 62 בית"ר עלתה ליתרון. המגן הצעיר, שי חדד, הגביה כדור לרחבה, שמצא בן שושן. האחרון הסיט את הכדור לעברו של יואב זיו. זיו ניער מעליו את השומר ומכ - עשרה מטרים בעט חזק לפינה. 1:0 לבית"ר.

דקה ה- 68, חילוף בעמדת השוער של בית"ר. שגיא שטראוס פינה את מקומו לצעיר אריאל הרוש.

דקה 71. עידן טל הוציא כדור קרן חכם ליואב זיו. האחרון שיחרר בעיטה חזקה שחמקה ס"מ מחיבורי קורות השער. 

דקה ה - 73, הלחץ הבית"רי נשא פרי. אבירם ברוכיאן הגביה כדור מצויין לעברו של זנדברג, שנגח חזק מכשמונה מטרים וקבע 2:0 לבית"ר.


הרכב בית"ר: שגיא שטראוס, אריק בנאדו, שמעון גרשון, דוד אמסלם, יואב זיו, גל אלברמן, עידן טל, מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן, טוטו תמוז, עמית בן שושן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק