2

משחק מביש בקרית אליעזר

מכבי חיפה ומכבי פ"ת סיימו את המשחק בינהן ב۪וצאת תיקו מאופסת ללא הזדמנויות משמעותיות לשער. כנראה ששחר יאלץ לעלות עם הנוער במחזור הבא

שבת 12 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה סיימה עוד משחק ללא ניצחון בליגת העל, הירוקים של רוני לוי הציגו יכולת יירודה בתוספת של משחק לא טוב של מכבי פ"ת וניצן שירזי הציגו לנו את המופע האיום ביותר במסגרת המחזור ה- 28 של ליגת העל.

שתי הקובצות פתחו רע מאד את המשחק וכמעט ולא הגיעו להזדמנויות ממשיות במהלך המחצית הראשונה. במחצית השניה חיפה פתחה קצת יותר טוב אבל גם מלבד הזדמנות בדקה ה-75 של פאנטני מול אוהד כהן אף אחת מהקבוצות לא סיכנה את שער היריבה.

עכשיו יצטרכߕ בחיפה להחליט אם לממש את האיום של נשיא המועדון יעקב שחק שאמר שבמקרה של הפסד נקודות במחזור הבא הוא יעלה עם הנוער.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה לא טובה וב-ȼstrong>15 הדקות הראשונות של המשחק אף אחת מהקבוצות לא הגיעה להזדמנות ממשית לסיכון שער הקבוצה היריבה. חיפה אומנם שלטה במגרש אבל פ"ת היא זו שהגיעה לחצי הזדמנות כאשר רוביל סרסור ניסה את מזלו מ-18 מטרים ובעט היישר לידיו של דוידוביץ' שלא היה צריך ۜהתאמץ יותר מידיי.

פנטני בהזדמנות הממשית הראשונה של מכבי חיפה בדקה ה-19, שיגר השחקן כדור חזק מ-20 מטרים אבל הכדור חלף מעל שערו של אוהד כהן.  בדקה ה-24, מסיללה הוכשל בבירור בתוך הרחבה אבל השופט קיפח את חיפߔ והחליט לתת כרטיס צהוב למסיללה ולהעביר את הכדור לפ"ת.

מכבי חיפה התעוררה והתחילה לסכן את שערו של אוהד כהן בדקה ה-38, ביראם כיאל קיבל כדור טוב מג'ובאני רוסו ובעט לעבר השער אוהד כהן עם זינוק יפייפה הציל את קבוצתו מיד לאחר מכן פריצה של יניב קטן באגף השמאלי הובילה לעוד עצירה טובה של כהן. 

מחצית שניה:

המחצית השניה נפתחה כהעתק מושלם לזו הראשונה ושתי הקבוצות לא מסכנות בצורה משמעותית את השערים. התקפה ראשונה ומסוכנת של חיפה במחצית השנәה הגיעה בדקה ה-67, פריצה של עומרי אפק באגף הימני שמסר כדור מצוין לקטן, האחרון בעט טוב אבל אוהד כהן היה במקום בכדי לעצור.

הזדמנות נוספת למכבי חיפה בדקה ה-75,  פאנטני השתלט במקרה על כדור בתוך הרחבה של כהן ובעט מצויין לעבר השער שוב פעם כהן היה עירני, פאנטני היה גם על הריבאונד אבל הכדור השני יצא לחוץ.

הרכבים:

מכבי חיפה:
ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, דקל קינן, דייגו קרוסה, פיטר מסיללה; בירם כיאל, Ӓ'ובאני רוסו, מור דהאן, רנאטו; יניב קטן, טמבינקוסי פאנטני.

מכבי פ"ת:  אוהד כהן; קובי גנון, מוראד מגמאדוב, נאור פסר, איסמאעיל עאמר; סולי צמח, חבייר דירסאە, בלסינג קאקו, לירן כהן; רוביל סרסור, אוהד קדוסי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק