0

אוהדי ביתר פרצו למגרש

בדקה ה-85 כאשר התחצאה היא 0:1 לבית"ר מול הרצליה פרצו אוהדי הקבוצה למגרש. עידן טל (70) כבש לבית"ר, מכבי הרצליה החליטה שהיא לא חוזרת למגרש עקב חוסר ערך ספורטיבי.

יום ראשון 13 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 ברגעים אלו מארחת בית"ר ירושלים את מכבי הרצליה, ביתר מצפה לחגוג בצורה רשמית את האליפות שלה בסיום המשחק.

בדקה ה-85 אוהדי בית"ר ירושלים פרצו למגרש ופוצצו את המשחק בין קבוצתם למכבי הרצליה. 3 דקות לאחר מכן היתה נהירה הפוכה של אוהדי הקבוצה אל עבר היציע וכרגע שחקני בית"ר מנסים לעשות הכל בכדי לחדש את המשחק. 

הבעלים של מכבי הרצליה, אריאל שיימן, נתן הוראה לקבוצתו להתלבש ולעזוב את אצטדיון טדי.
&nbsͰ;
מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

שתי הקבוצות פתחו טוב מאד את המשחק והגיעו ללא מעט הזדמנויות ב-10 הדקות הראשונות של המשחק.  בדקה ה-5,  בן שושן השאיר כדەר טוב לרומולו שמ-16 מטרים בעט חזק אבל פיספס את המסגרת.  בדקה ה-11, אסי משיח חטף את הכדור מדרק בואטנג ונכנס לרחבה תוך כדי שהוא עבר את אריק בנאדו בקלות רבה, והגיע למצב מצוין אבל קאלה העירני זינק טוב ועצר את הכדור ברגלו. 
בדקה ה-19,
קיבל עמית בן שושן כדור גדול לבד מול אדרי בתוך הרחבה ובעט כדור חזק למשקוף השער, בן שושן יכול היה לפרגן לחברו מיכאל זנדברג שהיה במצב טוב יותר של שער בטוח. 

המחצית הראשונה לא היתה מהמוצלחות שראינו העונה שתי הקבוצות הגיעו להזדמנויות בודדות, הקהל הירושלמי ישב בשקט יחסי ביציעי טדי, ככל הנראה האוהדים שומרים כוחות לחגיגות הגדולות בסיום המשחק. עם סיום המחצית שריקות בוז צורמות של אוהדי בית"ר.

מחצית שניה:

הירושלמים פתחו את המחצית השניה בצורה מאד מבוהלת ורעה ואיבוד כדור של עידן טל במרכז המגרש הוביל להזדמנות מצויינת בדקה ה-54, שליו מנשה קיבל את הכדור ושיחרר טיל לעבר השער, קאלה זינק יפה והדף לקרן.

בדקה ה-70, עידן טל העלה את בית"ר ליתۨון 0:1: כדור חופשי מדויק של עידן טל שעבר מתחת לרגלים של שחקני החומה של הרצליה וחדר לתוך הרשת. בדקה ה-81,  טוטו תמוז ניסה את מזלו מרחוק עם בעיטה חזקה אבל אדרי היה במקום.

דקה 85, אוהדי בית"ר ߤרצו למגרש ופוצצו את המשחק. 

הרכבים:

בית"ר י-ם
: טברטקו קאלה; יואב זיו, תומר בן-יוסף, אריק בנאדו, דוד אמסלם; דרק בואטנג, עידן טל, מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן, עמית בן-שושן, רומולוĮ

מכבי הרצליה: אמיר אדרי; אסי משיח, דייהו דייויס, חיים מלכה, כפיר אדרי; אסף כריספיס, מהראן ראדי, עומר בוקסנבוים, שליו מנשה; תומר חמד, דייהו ג'יובה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק