ביתר הביסה את בני אילת

במסגרת מחנה האימונים הביסה בית"ר ירושלים את בני אילת 1:5. 2,000 צופים התלהבו מכושרה של האלופה

שבת 29 דצמבר 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים קמה הבוקר ליומה הרביעי במחנה האימונים באילת, ליום "השיא" כשבמרכזו משחק הראווה מול בני אילת במגרש המקומי בו ניצחה בית"ר 1:5.

אתמול בערב קיימה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק כשמיכאל זנדברג החולה קיבל שחרור.

בחוד עלה יצחק שום עם חן עזריאל וטוטו תמוז שמגלה יכולת מעולה במהלך המחנה, אתמול הוא היה אחראי ל-2 בישולים במשחקון הפנימי ונראה כי עזיבתו של יצחקי דווקא גורמת לו להתעורר מחדש ולחזור ליכולת המעולה שבה היה בפתיחת העונה שעברה. 

בדקה 12' החל טוטו תמוז מהלך יפה כשקיבל כדור במרכז המגרש, מסר שמאלה לברוכיאן. אבירם הגביה את הכדור לרחבה שמה תמוז הקדים מגן אילתי, נגח חזק מכעשרה מטרים אך שוער בני אילת קלט את הכדור.

ארבע דקות עברו ותמוז זכה לכיבוש השער הראשון במשחק. דרק בואטנג קיבל כדור על מפתן הרחבה, מסר לטוטו שנמצא חופשי לבעוט חזק, שוער בני אילת נכנע. 1:0 לבית"ר.

דקה לאחר מכן ניסיון מעניין של ברוכיאן שמצא את שוער אילת מחוץ לשערו ומכארבעים מ' הגביה מעליו, אך הכדור חמק החוצה.

בדקה ה - 25, תמז הכפיל את התוצרת. חילופי מסירות בין אלברמן לברוכיאן במרכז המגרש מוצאת בופה שת התקפה את תמוז לבד מול השער. מכ - 8 מ' בעט חזק לפינה הרחוקה וקבע 2:0 לבית"ר.

בדקה ה - 31 הזדמנות מצויינת לחן עזריאל הצעיר. חן פרץ בשמאל, חלף על פני השוער שיצא אליו והצליח לכוון את הכדור למסגרת אך בלם אילת הציל מהקו שער בטוח.

דקה עברה ושוב בית"ר בהתקפה. אלברמן חדר לרחבה, ניער  מעליו שני שחקנים והוציא רוחב לכיוונו של חן עזריאל הפעלתן. חן מכעשרה מטרים בעט חזק לפינה הרחוקה אך שוער אילת הצליח להדוף.

בדקה 34 מהלך יפהפה של מירוסביץ אשר נכנס לרחבה, הקפיץ מעל בלם אילת וניסה להגביה מעל השוער שיצא לעברו אך הכדור חמק בסמוך לקורה.

בדקה ה - 36 חן עזריאל הגביה משמאל ואל הכדור מגיח יואב זיו שמ-12 מ' בעט מן האוויר כדור חזק אך לא למסגרת.

בדקה ה-38 חן עזריאל זכה לשער שמגיע לו. חן פרץ בשמאל ובועט חזק לכיוון השער. שוער בני אית הדף לא טוב והכדור חוזר לחן שמכ - 15 מ' מגלגל לשער החשוף. 3:0 לבית"ר.

בדקה ה - 43 אלברמן הוא זה שרשום על ההחמצה התורנית. גל הקפיץ לעצמו את הכדור ושולח בעיטת יעף מכ - 15 מ' אך שוער בני אילת מצליח להדוף.

בדקה ה - 51, השריד האחרון של המחצית הראשונה, חן עזריאל, קבע 4:0 קליל לבית"ר. חן פרץ באגף ימין, חדר לרחבה ומזוית קשה בעט חזק והכדור חמק מתחת לידיו של שוער אילת.

בדקה ה - 54, שי חדד פרץ מאגף שמאל והגביה כדור שהגיע למיכאל זנדברג אשר בנגיעה אחת הקפיץ כדור ששיפשף את משקוף השער.

בדקה ה - 57, הקהל המקומי יצא מגדרו. הקבוצה המקומית, בני אילת יצאה להתקפה הראשונה במשחק, זכתה לפנדל ואף כבשה ממנו. 4:1 לבית"ר.

בדקה ה - 72 מיכאל זנדברג בועט מעשרה מטרים סמוך לקורה.

בדקה ה - 82 מיכאל זנדברג רשם בישול כשהגביה מן הצד לעברו של רומולו והאחרון נגח חזק לרשת. 5:1 לבית"ר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק