'ויצמן יער' ושירצקי שותפים

היומון "כלכליסט" חושף הבוקר: בעלי חברת החקירוש של ההתאחדות לכדורגל "ויצמן יער" שותפים בחברה עם הבעלים של הפועל קרית שמונה, איזי שירצקי. בהתאחדות יבדקו את הנושא

יום שני 14 אפריל 2008

העיתון היומי ̦quot;כלכליסט" חושף הבוקר כי  משרד ויצמן־יער, בבעלות אשר ויצמן ודורון יער, הוא שותף של בעלי של קבוצת הפועל קריית שמונה, איזי שרצקי.  השותפות היא בחברת 'תיקל', המוגדרת כחברה ל"איסוף מסמכים והשקעות".

חברת "ויצמן יער̦quot; היא חברת החקירות של ההתאחדות לכדורגל ובשבוע שעבר היו מספר פרסומים כי נציגי החברה יבדקו חשדות בעניין משחקה שלך קרית שמונה מול מכבי תל אביב, משחק שקרית שמונה ניצחה בו 1:3.
 
בעיתון פורסם כי "השותפות מעמידה את ויצמן־יער במצב של חשө לכאורה לניגוד עניינים: משרד חקירות המועסק בשירות ההתאחדות לכדורגל, ושאמור לחשוף מהלכים לא כשרים בליגה, חייב להיות נקי מכל קשר עסקי עם הגופים המעורבים בליגות עצמן".

 ויצמן מסר בתגובה: "איזה ניגוד עניינים יש כאן? אני שותף עם שרצӧי בחברה שמתנהלת בפני עצמה ושהוקמה לפני הרבה שנים". לשאלה אם אינו חושב שהשותפות עם שירצקי עלולה לפגוע בטיב הבדיקה של קבוצתו אמר: "כל דבר שהיה צריך להיבדק בקבוצה עד היום נבדק בצורה מלאה". 

בהתאחדות לכדורגל הבהירו כי יבדקו את̠הנושא מבחינה משפטית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק