הדיון של ביתר ביום חמישי

אלון יפת, שופט המשחק בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה, הגיש את הדו"ח להתאחדות בו הוא כותב בין היתר: "לאחר מספר דקות של ניסיונות לפנות את הקהל, הוא פרץ שוב למגרש". בית"ר לדין על התפרצות או۔דים

יום שני 14 אפריל 2008
אשר גולדברג

 השופט אלון יפת העביר את דו"ח השיפוט מהמשחק בין בית"ר ירושלים למכבי הרצליה שהופסק אתמול בדקה ה-87.

יפת טוען כי הוא ניסה לחדש את המשחק, אך לאחר דקות ממושכות בהן ניסו המשטרה בשߙתוף עם הנהלת בית"ר להחזיר את הקהל ליציעים, ללא הועיל, החליט כי לא ניתן יהיה לחדש את המשחק.

בעקבות הדו"ח החליט תובע ההתאחדות עו"ד שלום אבן עזרא להעמיד לדין את בית"ר באשמת של פריצת אוהדים לכר הדשא. הדיון יערך ביום חמישי בשעה 13:00.

בדו"ח שהעביר הבוקר יפת להתאחדות נכתב: "בדקה ה-87 התפרצו אוהדי קבוצת בית"ר ירושלים לשדה המשחק, ושחקני שתי הקבוצות וצוות השיפוט ירדו לחדר ההלבשה. בחדר ההלבשה הודעתי לאנשי צוות השיטור והקבוצות שניתן יהיה לחדש את המשחק לאחר שיעלו את הקהל ליציעים. כמו כן הובהר להם שלא ניתן יהיה לחדש את המשחק כאשר הקהל יהיה על המגרש מעבר לקווי האורך מאחורי עוזר השופט".

"לאחר כ-20 דקות עליתי מחדר ההלבשה לבדוק אם ניתן לחדש את המשחק, אך התברר שהקהל עדיין היה על המגרש מעבר לקווי האורך, בצורה כזו שלא ניתן היה להמשיך ולקיים משחק בעל ערך ספורטיבי, אז ביקשתי להעלות שוב את הקהל ליציעים".

"לאחר מספר דקות של נסיונות מצד כוחות השיטור בשיתוף עם אנשי בית"ר ירושלים לפנות את הקהל אל היציעים, פרצו האוהדים שוב אל המגרש. כתוצאה ߞכך הודעתי לאנשי הקבוצות שלא ניתן יהיה לחדש את המשחק, והודעתי על הפסקתו".

צילום: בית"ר נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק