אודונייל נפטר במהלך משחק

סקוטית: קפטן מת'רווול הסקוטית נפל באמצע חילוף, כאשר קבוצתו הוליכה 3:5 מול דאנדיי יונייטד. המועדון הסקוטי בהלם מוחלט: אנחנו לא מעכלים את מה שאירע הערב, כולנו בהלם

שבת 29 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
טרגדיה הערב בסקוטלנד, כאשר באמצע המשחק בין מת'רוול לבין דאנדי יונייטד נפל הקפטן פיל אודונייל ונפטר לאחר מכן בבית החולים. 

הקשר בן ה-35 שיחק הערב במשחק הניצחון 3:5 של מת'רוול. לאחר מכן שהקבוצה הבטיחה את הניצחון ירד פיל אודנייל לחילוף עם מארק פיצפטריק, ובמהלך הירידה לחדר ההלבשה, התמוטט אל הדשא.

מיד ניגשו אליו צוותי החילוץ, אולם ללא הועיל. לאחר שהועבר לאמבולנס, נפטר אודנייל בדרך לבית החולים וההודעה אושרה על ידי המועדון הסקוטי, שלוקה בהלם.

מהודעה ששוחררה היום מבית החולים נאמר: "ההנהלה, הצוות המקצועי, השחקנים והאוהדים נמצאים בהלם מוחלט, אנחנו לא מעכלים את מה שקרה בשעות האחרונות. ברגעים אלו אין לנו את מספיק העדויות למה שאירע הערב".

עוד נמסר בהודעה הערב: "אנחנו בקשר ישיר עם רעייתו של פיל ומשפחתו, והם אישרו לנו לדבר עם התקשורת לאחר המקרה המצער".

כעת המשחק הבא של מת'רוול נדחה, וגם המפגש מול סלטיק בספק. אודונייל היה אחד מאבני התווך של מת'רוול, כאשר החל לשחק בקבוצה עוד בהיותו נער. אודונייל גם הספיק לשחק באימפרייה הסקוטית, סלטיק, אולם בעיות בריאות גרמו לו לשחק מעט.

לאחר מכן עבר אודונייל לליגה האנגלית ושיחק בשורות שפילד וודנסדיי. אודונייל לאחר השירות באנגליה חזר לסקוטלנד ב-2004 לקבוצה בה החל את הקריירה. העונה כבש אודונייל עד כה שני שערים במשחקי הליגה.

תמונה: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק