בשם ההגנה

משחק הקרבה בהגנה של דאן וריצ'ארדס, סידר למנצ'סטר סיטי נקודה יקרה בבית וגרם לליברפול לאבד שתי נקודות חשובות במאבק על האליפות. בסיום 0:0, 90 דקות לבניון. במשחק מוקדם ניצחה בלקבורן את דרבי 1:2

יום ראשון 30 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
ליברפול, עם בעיות בהגנה וחמישים אחוזי הצלחה בארבעת המשחקים האחרונים, התארחה במגרשה של מנצ'סטר סיטי, שדורגה ערב המחזור במקום החמישי, מקום אחד מתחת לאדומים מאנפילד. 

החניכים של רפה בניטז צריכים להשלים שני משחקים חסרים, שאם באחד מהם שהתקיים הערב הם היו מנצחים, תואר האליפות היה בהישג יד. סיטי מנגד, ניצחה פעם אחת בששת המשחקים האחרונים ותשאף לצבור מומנטום מחודש. בסיום האדומים התרחקו ממאבק האליפות, סיטי נשמה מעט לרווחה ואוהדי הקבוצות קיבלו תיקו מאופס.

מחצית ראשונה:

המשחק נפתח בשליטתה של הסיטי, אבל אחרי כרבע שעה חזרו שחקני ליברפול להוביל במרכז המגרש ובמשחק כולו. החצי הזדמנות הראשונה שהגיעה הייתה בדקה ה- 24. בניון קיבל כדור בתוך הרחבה מצד ימין ובנגיעה העביר למרכז הרחבה. קויט היה במרכז והתכונן לבעיטה, אבל ברגע האחרון נבלם על ידי הבלם ריצ'ארדס. 

שתי דקות אחר כך קיבל קיואל כדור באגף שמאל ומזווית קשה ניסה להפתיע את שוער הסיטי, שהיה במקום.

דקה 30, שוב פריצה של קיואל מצד שמאל. גם הפעם הכדור הגיע לרגלי קויט, שהכין לעצמו את מצב הבעיטה, אבל הכדור שלו נבלם על ידי בלם הסיטי.  

דקה 44, הזדמנות אחרונה לקראת השריקה למחצית. בניון קיבל כדור על קצה רחבת ה- 16 ובסיבוב מצא את עצמו פנוי, עם הפנים לשער, אבל הבעיטה הייתה חלשה והכדור חלף סמוך לעמוד.

מחצית שנייה:

דקה 48, דאבל פס בין קיואל לבניון הסתיים בכדור רוחב מצוין לטורס, שמצא את עצמו פנוי מחמישה מטרים, אבל החמיץ והשאיר את התוצאה מאופסת.  

דקה 51, בעיטה חופשית לליברפול. ג'רארד ניגש לכדור אחרי הכשלה על טורס, מרחק 17 מטרים מהשער. קפטן ליברפול בעט כדור חלש, שחלף סמוך לעמוד השער.

דקה 86, כמעט שער לליברפול. קויט מסיים כדור גובה מחמישה מטרים בנגיחה לעבר שערה של הסיטי. השוער הארט הדף בצורה אינסטנקטיבית והשאיר את הכדור מתגלגל על קו השער, עד שבא הקפטן דאן ושמר על התוצאה המאופסת. 

דקה אחר כך היה זה שוב דאן, שהוציא ברגע האחרון בעיטה של בניון לקרן מעשרה מטרים וחתם בכך את האירועים המרכזיים מהמשחק הערב. 

ניצחון לבלקבורן

במשחק מוקדם שנערך היום ניצחה בלקבורן רוברס את דרבי קאונטי 2:1 במשחק חוץ. אוקלי העלה את דרבי ליתרון בדקה ה- 27. בלקבורן השיבה עם סנטה קרוז בדקה ה- 39 ובנטלי בדקה ה- 42. 

הניצחון של בלקבורן הגיעה אחרי חמישה משחקים ברציפות בהם לא השכילה הקבוצה לצבור שלוש נקודות. דרבי מנגד, חרצה ככל הנראה את גורלה בעקבות ההפסד והיא בדרך הבטוחה לליגה השנייה באנגליה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק