אני מאוכזב מאוד מהתוצאה

אנגליה: כך התבטא מאמנה של ליברפול, רפא בניטז לאחר התיקו 0:0 מול מנצ'סטר סיטי, שבו שותף בניון 90 דקות. אריקסון: אני שמח על הנקודה שנפלה בחלקנו

יום ראשון 30 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

90 דקות לבניון במדי ליברפול, אך ללא הועיל כאשר קבוצתו סיימה היום (ראשון) בתיקו 0:0 מול מנצ'סטר סיטי במשחק חוץ. המשחק עצמו היה מרתק, מהיר וקיצבי, ורק שערים היו חסרים בעיצומו של חג המולד.

מאמנה של ליברפול, רפא בניטז הרגיש מעט מתוסכל לאחר התיקו: "אנחנו מעט מתוסכלים, היו לנו מספר רב של הזדמנויות לכבוש, ולא ניצלנו זאת. אני מרוצה מהקבוצה ומהתנהלות על המגרש, אך מאוכזב מאוד מהתוצאה.

"היו לנו הזדמנויות רבות לכבוש ולנצח דווקא מול קבוצה טובה מאוד, אבל מאוד קשה לנצחם במגרשם הפרטי. לשמור על רשת נקייה ב משחק חוץ רחוק מהבית, מעיד על משחק טוב, אבל כאשר אתה מחמיץ 17 הזדמנויות לשער, אתה בהחלט מפספס ניצחון".  

בניטז גם נשאל האם יש לו ביקורת הערב לשחקנים: "רצינו בהחלט לנצח, קשה להגיד משהו לשחקנים, כי הם שיחקו לא רע בכלל. בכדורגל אתה צריך תמיד לשאוף קדימה ולהיות יצירתי". 

לגבי חודש ההעברות הקרב ובא התייחס בניטז: "אנחנו לא מדברים כמה נוציא כסף, אולי נצליח בפחות כסף אולי ביותר. מדובר בשניים או שלושה שחקנים".

מאמנה השוודי של המארחת, סוון גוראן אריקסון אמר בסיום: "אני חושב שהגנו טוב מאוד. זה היה משחק טוב מאוד, אבל לנו לא היו הרבה הזדמנויות. אני שמח על הנקודה, ועל השער הנקי מול קבוצה מצויינת כמו ליברפול.

"אנחנו לא מאוכזבים, כאשר אתה משחק טוב מול ליברפול ולא מנצח, אתה בהחלט מתוסכל מעט, לכן אני לא 100 אחוז שמח, כי בכל זאת רצינו לנצח". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק