מה קורה במתחם האדומים?

גוטמן ואבוקסיס לא כל כך קובעים? הבולגרים רוצים רק כסף, "ונשמות טובות" הסבירו להם שאפשר להלחיץ את הראל

יום שני 31 דצמבר 2007

הפועל ת"א מתכוננת "למשחק העונה מספר 2" שלה בתחתית, בשבת  נגד בני-יהודה. האירועים סביב הפועל ת"א אינם יוצרים את "השקט התעשייתי", הדרוש למאמן אלי גוטמן להכין את שחקניו למשחק.

בהפועל ת"א מתרכזים בצרופם של שחקני רכש זרים וישראליים. בנושא כחול-לבן, האכזבה גדולה, נוכח אי הגעתו של החלוץ שלומי ארבייטמן. מציאות גדולות אחרות אין, והזמן ממש מלחיץ את מוני הראל, שחר בן-עמי וכמובן את אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס.

גוטמן ואבוקסיס ביקשו להביא  לקישור את דוד רביבו, אבל רגע לפני המעבר של מ.ס אשדוד בכסף קטן למתחם וולפסון, הובהר למאמנים כי ההנהלה החליטה שרביבו ישאר לו בקבוצתו. דיברו על ויכוח שהיה בתחילת העונה בנושא, כולל אמירות קשות של חיים רביבו, נגד ראשי הפועל ת"א, בתקשורת האלקטרונית והכתובה.

את נושא הרכש הבולגרי מלבסקי סופיה, מביא היועץ הניהולי, עו"ד שחר בן-עמי. השמות שניסה להביא אלי גוטמן נדחו ע"י ראשי הקבוצה, אומרים שאפילו לא בדקו במי רוצה המאמן להתחזק.

גורם בהפועל ת"א סיפר "אלי גוטמן שותק, אין לו מה לומר כי השינוי והרוח החדשה שהוא הבטיח להביא לא נושבת. יוסי אבוקסיס שומר על שתיקה, משמש כעוזר המאמן, אבל אינו נלהב ושאפתן כמו פעם".
מתברר שהשחקנים הבולגרים שהיו אמורים לנחות היום (שני), קיבלו מספר טלפונים מגורמים ישראלים שדאגו להבהיר להם שהסכום המוזכר כ-400 האלף דולר, עבור שלושה שחקנים הוא כסף קטן. זהו סכום שמשלמים בישראל עבור שחקן בודד, בטח  אם הוא שייך לנבחרת בולגריה  או לבסקי סופיה. ממתחם וולפסון (מחר כבר מתחם יעקב חודורוב), עולים קולות של אולטימטום שיסתיים הערב: " תגיעו מחר לתל אביב, או שתישארו לכם בסופיה".

בהפועל תל אביב כבר בודקים אופציות נוספות, אבל לחץ הזמן וחגיגות סוף השנה באירופה קצת מלחיצים.

שחקן בהפועל ת"א התלוצץ: "אולי יש באפריקה עוד רפסודה פנויה על נהר שורץ תנינים".

ונשארנו עם ליאור אסולין המושעה שנאסר עליו להגיע למתחם וולפסון ולהתאמן עם חבריו. אסולין הבהיר כי הוא יגיע לאימונים, והתפתחויות צפויות לאורך היום (יום שני).

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק