בן חיים ייקנס בשכר שבועי

בעקבות ההתבטאויות נגד אברהם גרנט הוחלט בצ'לסי לקנוס את הבלם הישראלי ב-80 אלף ליש"ט. הערכות בלונדון: בן חיים יעבור לטוטנהאם. הבלם לא יהיה בסגל עד סיום העונה

יום חמישי 17 אפריל 2008

מנג'ר צ'לסי אברהם גרנט לא מתכוון להציב בסגל הקבוצה את טל בן חיים בעקבות ההתבטאויות של הבלם הישראלי נגדו במהלך הימים האחרונים.  בן חיים לא יסע עם צ'לסי היום למשחק מול אברטון ולא ברור האם יתאפשר לו להתאמן עם הסגל הבכיר בהמשך העונה.

בן חיים הגיע אתמול לאימון הקבוצה והתאמן עם חבריו. בסיום האימון נודע לאנשי התקשורת האנגלית שבן חייים ייקנס בסכום של 80 אלף ליש"ט, סכום השווה לשכר השבועי שלו.

בן חיים צוטט במגזۙן הסאן כמי שאמר: "הגעתי לצ'לסי כדי לשחק עבור מוריניו, לא כדי להיות שחקן ספסל. ידעתי שהגעתו של אברהם גרנט לא תעשה לי טוב. מוריניו הביא אותי לכאן אחרי שניסה להביא אותי לצ'לסי כבר בינואר 2007 ורק אני והוא יודעים מה דיברנו בשיחה שלנו. העובדה היא שבזמן שמוריניו היה המאמן שיחקתי ברוב המשחקים".

בן חיים הוסיף: "מי שמכיר אותי יודע שלא באתי לכאן להיות מחליף של אף אחד. ידעתי ששום דבר טוב לא ייצא מזה שגרנט יאמן את צ'לסי".

עפ"י הערכות בלונדון, בן חיים, שמעדיף ߜהישאר בעיר, יעבור בסיום העונה ליריבתה העירונית של צ'לסי - טוטנהאם.

מקורב לבן חיים סיפר הבוקר ל-TELESPORT: "גרנט נשאל לאחרונה בלא מעט כלי תקשורת איך זה שדווקא השחקן הישראלי בסגל לא משחק. גרנט ענה שכשבן חיים הגיע לצ'לۡי הוא ידע שהוא יהיה שחקן ספסל וזה הרגיז את בן חיים כי זה לא נכון. אפילו ג'ון טרי הקפטן והבלם מספר 1 באנגליה,  פנה לפני שבוע לגרנט וביקש לשתף את בן חיים כי איתו התיאום טוב יותר. גרנט אפילו לא ענה לטרי".


תגובות

טלספורט בפייסבוק