סיכוי נמוך שזיו יעזוב

במהלך השבוע האחרון התקבלה החלטה בהנהלת בית"ר לבוא לקראת יואב זיו ולהציע לו שדרוג בשכרו מ-140 אלף דולר לעונה לסכום הנע סביב 210 אלף דולר לעונה. חוסר בהירות בנוגע לבן יוסף

יום שני 31 דצמבר 2007
אסף שקד

 יואב זיו צפוי להודיע בימים הקרובים על הישארותו בבית"ר ירושלים בשנים הבאות וזניחת האפשרות לעזוב לקבוצה בחו"ל. במהלך השבוע האחרון התקבלה החלטה בהנהלת בית"ר לבוא לקראת השחקן ולהציע לו שדרוג בשכרו מ-140 אלף דולר לעונה לסכום הנע סביב 210 אלף דולר לעונה. המטרה של הנהלת הקבוצה הייתה להשאיר את השחקן לעונות הבאות בעקבות השדרוג ובכך לחסוך כאבי ראש במציאת מחליף במידה וזיו אכן היה עוזב לחו"ל בסופו של דבר.

לאורך כל מחנה האימונים באילת, לא התעסקו הצדדים בנושא וזיו המשיך להתאמן כרגיל ואף הציג יכולת טובה מאוד. בימים הקרובים צפוי סוכנו של השחקן להיפגש עם הנהלת בית"ר ירושלים ולאחר תשובה סופית שיקבל מהשחקן- יחליט האם לקבל את השדרוג או שמא לממש את האופציה ליציאה לחו"ל. כמו שהדברים נראים כעת, הסיכויים שזיו יחליט בסופו של דבר לעזוב לחו"ל הם נמוכים וזאת משום שהשחקן מחובר מאוד לבית"ר ירושלים ושדרוג בשכרו יכול להספיק לו על מנת להישאר בסופו של דבר.

בנושא תומר בן יוסף עדיין אין כל חדש ופער של כ-150 אלף דולר מפריד בין מכבי ת"א לבין בית"ר ירושלים בנוגע למחיר כרטיסו של השחקן. בבית"ר מדברים על כך שבמידה וזיו אכן ישאר בקבוצה, הם לא ימנעו מבן יוסף לעזוב למכבי ת"א, אך הפערים הכספיים בין הצדדים עשויים לטרפד בסופו של דבר את המעבר.

היום קיימה הקבוצה אימון בוקר אחרון באילת כשמיד לאחריו עזבה הקבוצה את העיר הדרומית וחזרה למרכז הארץ. מחר יזכו השחקנים לחופשה מאימונים בעקבות כניסת השנה האזרחית וביום רביעי בערב תגיע בית"ר ירושלים למשחק ראווה שני בתוך שבוע, הפעם מול חדרה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק