דיוויס: ישראל מול פרו

הגרלה קלה מאוד לנבחרת הדיוויס של ישראל שתארח בחודש ספטמבר את נבחרת פרו הבינונית על הכרטיס לבית העליון. הטניסאי הטוב ביותר של פרו מדורג!106 בעולם. אנדי רם: "פרו טובים בעיקר בפרו. זו הגרלה נוחה"

יום רביעי 16 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 הגרלת גביע דיוויס היום בלונדון האירה היום פנים לנבחרת ישראל. ישראל הוגרלה מול נבחרת פרו, ללא ספק אחת הנבחרות החלשות ביותר שישראל יכלה לפגוש מבין שמונה האפשריות.

ישראל תפגוש את פרו בחודש ספטמבר ברמת השרון  וניצחון יחזיר אותה לבית העליון ממנו נשרה לפני חודשיים בעקבות ההפסד הביתי לשבדיה.

הטניסאי הבולט ביותר של פרו הוא לואיס הורנה המדורג 106 בעולם . הטניסאי השני בטיבו הוא איוואן מירנדה המדורג 194 בעולם. שאר הטניסאים מפרו מדורגים 600 ומטה בעולם. לואיס ומירנדה ישחקו גם בטורניר הזוגות. השניים לא משתפים פעולה בדרך כלל בטורנירי הזוגות למעט משחקי גביע דיוויס.

ישראל יכלה לקבל בהגרלה את ברזיל, צ'ילה, בריטניה, הודו, הולנד, סרביה̬ שוויץ או פרו, כך שההגרלה היא בהחלט הנוחה ביותר שאנדי רם, יוני ארליך, דודי סלע והראל לוי יחלו לחלום עליה.

בהגרלה נקבע כי אוסטריה תשחק מול צ'ילה, בלגיה מול שוויץ, אוסטריה תשחק מול בריטניה, קוריאה תשחק מול הולנד, קרואטיה תתמודד מול ברזיל,  ̻רומניה תפגוש את הודו וסלובקיה את שבדיה.

רם אמר לאחר ההגרלה: "זו ללא ספק הגרלה נוחה וטובה מאוד עבורנו. פרו נבחרת טובה בעיקר בבית שם משחקים על חימר והורנה יודע לשחק היטב על חימר. בבית אנחנו פייבוריטים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק