ככה לא נוהגים אדריאנו

החלוץ הברזילאי ממשיך לעשות בעיות, כשהבוקר נקלע לתאונת דרכים עם שלושה רכבים, שבנס לא יצא בפגע. בינתיים חברו רונאלדו, מקווה לחזור למילאן עוד השבוע

יום שני 31 דצמבר 2007
אייל כהן
 הבעיות של אדריאנו, חלוצה החדש של סאו פאולו, ממשיכות להציף. הפעם ה'מתאגרף' הברזילאי היה שותף לתאונת דרכים בבוקר יום שני בריו דה ז'נרו.

רק לפני פחות משבועיים, הייתה תקרית נוספת, שבה נצפה אדריאנו במועדון עם בקבוק בירה ביד, וניסה לריב עם באי המקום, אולם לבסוף נרגע הבחור. 

התאונה הבוקר אירעה כאשר הרכב של אדריאנו התנגש בשלושה כלי רכב נוספים, ורק בנס לא נפצע אף אדם באירוע המחריד. הקריירה של אדריאנו התחילה טוב באינטר, וצונחת דיי מהר מהמוצפה לצדדים פחות נעימים והחלוץ רק בן 25.

אדריאנו תמיד טוען כי הצלמים לא נותנים את מנוחתו, ואי לכך הינו ממשיך להתמכר למשקאות אלכוהולים ולא לנהל חיי ספורטאי. אדריאנו קיווה כי במעברו לברזיל ארץ מולדתו, ישוב על קנו, אולם כנראה שלתאווה יש מחיר משלה, ואולי אף לקריירה המבטיחה של הילד הצעיר מריו. 

בינתיים ברזילאי אחר מתאושש 

כאשר חברו לנבחרת הברזילאית אדריאנו מדרדר למטה, רונאלדו מנסה גם הוא להציל את הקריירה שלו, אצל אלופת העולם מילאן.

בתקשורת האיטלקית מדווחת כי רונאלדו יחזור כבר ביום רביעי הקרוב לאימונים במילאן, לאחר שעבר תהליך התאוששות בברזיל. 

לואיס רונקו, רופאו של רונאלדו, אשר מטפל בכל התהליך הפיזיולוגי אמר: "הוא בהחלט מתחיל להשתפר ולחזור לכושר מלא, אולם יש עדיין עבודה על הקטע הפיזוטרפי. למרות זאת ב-2 בינואר נראה אותו ביחד עם שחקני מילאן בדובאי".

השאיפה של הרוסונריי לקבל חזרה את רונאלדו, כדי לא לחפש חלוץ במהירות לקראת תום מועד ההעברות. למרות זאת נשמעו קריאות להשארות רונאלדו במדי פלמנגו בברזיל. 

מילאן כאמור תמשיך את האימונים לשנה החדשה בדובאי, כפי שעשתה בעונה שעברה ומאז ההיסטוריה כבר ידועה. מה עם רונאלדו אתם שואלים? "השפן" ידוע במעלליו ואינו צפוי כהרגלו.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק