אני מרגיש בשמיים

ליגת ווינר: רובי בלינקו, מאמנה של עירוני רמת גן הרגיש פנטסטי לאחר הניצחון הענק 86:104 מול מכבי ת"א המפוררת. במכבי סירבו להתראיין בסיום המשחק. טולברט: אני אוהב את המשחק. כהן: משחק הקרבה הירואי

יום שני 31 דצמבר 2007
שלמה חסיד

השחקנים והצוות המקצועי במכבי תל אביב נותרו כשעה לאחר התבוסה הערב 104:86 מול עירוני רמת גן באולם זיסמן, במסגרת מחזור ההשלמה בליגת ווינר. 

רובי בלינקו, המאמן המאושר של עירוני רמת גן: "אני מרגיש בשמיים. קשה לי להגדיר זאת, זאת הרגשה נפלאה. אנחנו חווים יותר מדי עליות ומורדות. לפעמים אנחנו לוקחים מה"עשירים" ונותנים ל"עניים". הרגשנו שאפשר לעשות זאת, לא רצינו להציג הצהרות, כדי לא להעיר את הדב. מכבי זה שם, ועשינו זאת לאחר כעשור וניצחנו אותם.

"שיחקנו מאוד ממושמע הערב, שיחקנו פנימה. עשינו רוטציה רחבה עם כל שחקני הפנים שלנו. יש לנו הרבה גוף, בסה"כ אנחנו יותר כבדים מהם בפנים. אם לא פייזר, היה יותר הפרש. קרדיט ענק לעמיר עוזי, עוזרי. כל הנושא של הסקואטים, טיפים, חילופים, אבל המון קרדיט לעוזרי, שעזר לנו הערב בניצחון הנהדר. הצעירים אדירים, יש להם לב ונשמה. כדיר וכהן מצויינים. יש כאן מועדון אדיר, לא נותנים לו מספיק קרדיט. מאמין שמהיום יתנו קרדיט. אין הרבה מאמנים שיביאו את העוזר ויתן קרדיט. הוא נשמה גדולה, הוא לוקח את עירוני רמת גן לאיפה שהיא נמצאת".

בריאן טולברט, המצטיין של המשחק בעירוני רמת גן: "זה לא היה משנה מול מי אנחנו משחקים, רצינו להציג כדורסל טוב. עשינו זאת הערב. אני אוהב את המשחק הזה, כולם אומרים שאני בוגר, אבל אם יש לך את זה בפנים, אתה מסוגל לתת מעצמך. אני לא "רוצח" אלא שחקן שמשחק את המשחק שהכי אוהב".

ניר כהן: "משחק הקרבה הירואי, היה פשוט כיף לשחק עם חבורת לוחמים שכזו. אני בתור שחקן כדורסל, אני כל מה שאני רוצה לתת 100 אחוז ולעשות תוצאות טובות. אני עולה נותן מה אפשר, שמח בחלקי. אני מאוד מקווה שיהיה לזה המשכיות, גם לזימון לנבחרת. הניצחון האמיתי הוא על מכבי".

שמוליק ברנר אמר בסיום: "למכבי יש המון כלים, היינו צריכים לתת הרבה אחרי המשחק. השמחה הכי גדולה שלי אחרי המשחק, זה שאני רואה, היה קטע מאוד מפחיד. לא התייחסתי למשחק באופן מיוחד, כמו כל משחק רגיל. אני שמח שניצחנו, אני פשוט מקווה שתהיה לנו הזדמנות לרוץ בלי פצועים ואז נראה קבוצה הרבה יותר טובה מעכשיו".

אלישע כדיר: "זה עדיין בלתי נתפס, אבל התכוננו למשחק הזה. כל ספורטאי היה רוצה לנצח את המשחק הזה, לא באנו להפסיד. בסך הכל רובי הזיז אותי לעמדה שלוש, וככה יותר קל לי לגוון, עם מסירות ושלשות. זה השינוי הגדול.

"אנחנו קבוצה יותר מנטאלית, שצריכים לבוא מפוקסים וחדים. אני רק מקווה שנהיה בקו עלייה למעלה, כי זה מאוד חשוב". 

רוב בראון: "לנצח את מכבי תל אביב, שהיא אחת הקבוצות הטובות באירופה, אנחנו מרגישים מצויין. זהו אחד הניצחון הכי טוב בקריירה שלי. זוהי ברכה עבורי הניצחון. ניסינו להשאר מרוכזים, כי מכבי מסוכנים בכל עמדה. 

"ככל שהמשחק עבר, התפללתי שנשאר באותו רמה. בעונה שעברה הייתי כאן ונלחמנו נגד הירידה, גם השנה הם ביקשו שאצטרף. אנחנו צריכים לנצח את המשחק הבא, שיהיה קשה מאוד אפילו יותר מהיום".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק