איבדנו את השמחה שלנו

יצחק שום מאמן בית"ר, מקווה שהחיוך שנעלם לאחר אירועי טדי, יחזור לפנים של שחקניו לאחר הנךצחון על נתניה בחצי גמר גביע המדינה. ראובן עטר: "כואב להחטיא פנדל בשלב כזה"

יום רביעי 16 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי נתניה 0:1 לאחר הארכה ובסיום המשחק קיווה יצחק שום, מאמן בית"ר,  ש۔שמחה והכייף למשחק נכדורגל, שנעלמו לדבריו לאחר אירועי טדי ביום ראשון האחרון, יחזרו לקבוצתו לאחר ההעפלה לגמר גביע המדינה.

יצחק שום אמר בסיום המשחק: "הגענו לגמר אבל זה לא היה קל היום, ניצחנו וזה העיקר בגביע - ̻להגיע לגמר ולקחת את הגביע, מה שעשית בדרך לא כל כך משנה. אנחנו הגענו לאיפה שרצינו להגיע. האירועים בטדי ביום ראשון השפיעו עלינו  ואיבדנו את השמחה בימים האחרונים אבל אני מקווה שהניצחון היום ישפר את מצב הרוח." 

שוߝ
היה קצת מאוכזב מהקבוצה אותה הוא צריך לפגוש בחצי הגמר: "רציתי דרבי בית"רי אבל זה לא ייצא ונשחק נגד הפועל ונקווה לעשות את זה".

 יואב זיו  שהצטיין במשחק וכבש את שער הניצחון אמר בסיומו של המשחק:̠"מצפה לנו גמר מאד קשה מול הפועל שלקחה כבר שני גביעים לבית"ר ירושלים. יש לנו הבנה עיוורת בין כל השחקנים, מה שבסך הכל ניסיתי לעשות זה למסור לויסה אבל בסופו של דבר היתה כניסה יפה לתוך הרחבה והכדור נכנס. אני שחקן של בית"ר ירושלים ואני רוצהȠלהישאר בבית"ר".

המאמן המפסיד ראובן עטר, שבסוף העונה יעזוב את מכבי נתניה, אמר בסיום: "המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, היתה לנו הזדמנות טובה ולהחטיא פנדל בשלב כזה זה כואב, בית"ר היו יותר טובים מאיתנו במשחק ושיהיהȠלהם בהצלחה בהמשך. אנחנו השתדלנו, השחקנים נלחמו, התעייפו ואנחנו עם הפנים קדימה, אנחנו רוצים להגיע לאירופה ונעשה זאת דרך הליגה, זה תלוי רק בנו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק