המורחקים ישחקו במדריד

שארפ, קאמינגס ובאטיסטה, שהורחקו במשחק מול ברצלונה, יוכלו לשחק בחצי גמר הפיינל פור מול סנייה. יו"ר מכבי שמעון מזרחי חזר ממדריד עם אלף כרטיסים נוספים בלבד

יום חמישי 17 אפריל 2008
שלמה חסיד
דרק שארפ, ונטיגו קאמינגס ואסטבן  באטיסטה, שהורחקו במהלך המשחק השלישי מול ברצלונה, בעקבות התקרית עם ג'אנלוקה באזילה, יוכלו לשחק בחצי גמר הפיינל פור מול סיינה האיטלקית.

בית הדין של היורוליג החליט ۩ההרחקה מהמשחק עצמו היתה עונש מספק לשלושה שאפילו לא יקבלו קנס כספי. הקבוצה עצמה לעומת זאת כן נקנסה ע"י בית הדין, בעקבות השלכת חפצים מן היציע לפארקט, במסגרת אותו משחק מול הקבוצה הקטלונית. מכבי תיפרד מסכום של 9000 יורו.

יו"ר מכבי Ӫ"א שמעון מזרחי ומנכ"ל הקבוצה אלי דריקס שבו הבוקר ממדריד, שם עסקו בתיאומים אחרונים לקראת הפיינל פור הקרב ובא.

מזרחי ודריקס חזרו ממדריד רק עם אלף כרטיסים באמתחם. חלק קטן בלבד מהכרטיסים יעברו למכירה והשאר יופץ בקרב גורמים שהזמינו אותם מבעוד מועד. כעת לא מסתמן פתרון למצוקתם של האוהדים הדורשים להגיע לפנייל פור ונראה כי אי אפשר יהיה לפתור את הבעיה.

היו"ר שמעון מזרחי אמר: "מכבי בכלל לא מתעסקת עם מחירי הכרטיסים, העניין בכלל לא בשליטתנו, היורוליג העביר את הכרטיסים לידיו̠של מפיץ מיוון, הוא זה שקובע את המחיר ולנו אין נגיעה בנושא".

אוהדי מכבי תלו תקוות רבות בנסיעתו של מזרחי למדריד כדי שינסה להוריד את המחיר ובמשרדי הנסיעות הבטיחו במקביל להוזיל את מחירי החבילות, אם יקבלו ממכבי כרטיסים נוספים, אולם כעת לאחר שגם התקווה הזו נגוזה, נראה כי שבועיים לפני הפיינל פור שום דבר לא יעזור ומי שירצה להיות במדריד יצטרך לשלם כ-8000 שקל לחבילה.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק