לא רציתי להחליף את עודד

שרף גילה במסיבת העיתונאים כי הוא לא התכוון בשום שלב להחליף את קטש בעמדת המאמן וכי היו לו דמעות כשהמאמן הצעיר הודיע על ההתפטרות. אין החלפת שחקנים נכון לעכשיו

יום שלישי 01 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
במסיבת העיתונאים הרשמית למינויו של צביקה שרף לקדנציה חדשה כמאמן מכבי ת"א, פתח המאמן את דבריו בנושא אמצעי התקשורת: "אין לי הרבה יותר לומר משאמרתי בצהריים במסיבת העיתונאים המאולתרת. למרות מערכת היחסים הבעייתית שיש לי עם העיתונאות, אני רוצה לכבד אותכם ולהיות הגון. לדבר ולענות על כל השאלות, אך ההגינות צריכה להיות הדדית".

לגבי הנושא של ניגוד האינטרסים בנבחרת: "לא היו דברים מעולם לגבי עזיבת הנבחרת. אני לא מתכוון לעזוב את הנבחרת, נקודה. סקופים זה דבר נחמד וזה יפה אבל גורמי התקשורת צריכים לגלות אחריות רבה יותר לפני שהם מפרסמים אותם".

על החזרה לתפקיד אמר שרף: "חזרתי למכבי כמנכ"ל, בשום שלב לא רציתי לאמן ולהחליף את עודד קטש. רציתי בכל מעודי שהוא יצליח וניסיתי לעזור לו כמה שיכולתי. כשעודד שם היום את המפתחות בצהריים לכל הנוכחים במועדון היו דמעות בעיניים כולל לי".

"אני לוקח את התפקיד רק כדי להחזיר את מכבי ת"א למקומה הטבעי. מכבי ת"א כבר הפסידה בהיסטוריה בכל התקופות, גם כשאני אימנתי, אך אי אפשר להפסיד בצורה בה הפסדנו במשחקים האחרונים. השחקנים יצטרכו להזיע, לתת את הדם והלב ולעשות הכל כדי להחזיר את מכבי ת"א למקום בו היא צריכה להיות".

"יש לנו שחקנים טובים, חלק גדול מהם לא נותן עד עכשיו את שציפינו, יכול להיות שגם בגלל הלחץ הגדול שיש במועדון. אבל זה מכבי ת"א וזה יישאר ככה. מקצועית אי אפשר לשנות באימוטן אחד או בזמן קצר, מה שכן אפשר זה להתחיל לתת את הלב על המגרש ולהגביר את המוטיבציה של כולם. כל השחקנים יצטרכו להילחם הרבה יותר ולהעריך את החולצה שהם לובשים".

לגבי הצוות המקצועי אמר המאמן: "נכון לעכשיו גיא גודס נשאר בעמדת עוזר המאמן ואין החלפת שחקנים נכון לרגע זה. לכל השחקנים שלנו ניתן את האפשרות להתאמן חזק ולהוכיח את עצמם על המגרש. אם הם לא ימשיכו לתת את התוצאות גם בהמשך ייתכנו שינויים".

על סוגיית עמרי כספי אמר שרף: "כספי שחקן מוערך מאוד במכבי וכשהמאמן יחליט שהוא צריך לשחק הוא ישחק".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק