חדרה עצרה את ביתר י-ם

במשחק ראווה חגיגי, שנערך היום סיימה בית"ר ירושלים בתיקו 1:1 מול עירוני חדרה. מירוסביץ' כבש את שער השוויון. מאמן האלופה קיבל קלטות של הקשר הצ'יליאני רודריגו מאייר

יום רביעי 02 ינואר 2008
אסף שקד
במשחק ראווה שנערך אחר הצהרים באיצטדיון בחדרה, בית"ר ירושלים לא השכילה לנצח וסיימה בתיקו 1:1 מול עירוני חדרה. 

בזמן הפגרה בית"ר ירושלים ערכה משחקי ראווה, כאשר את האחרון מול בני אילת היא ניצחה ואילו היום (רביעי) לא צלחה בניצחון. המחצית הראשונה הסתיימה בלא אירועים מיוחדים וללא שערים.

הקהל הרב שבא והתפקד יצא מהשיגרה כאשר מתפרצת מצויינת חמש דקות מפתיחת המחצית השנייה, הראה את הרשת עבור שגיא שטראוס. שתי דקות לאחר מכן עלה לשחק מירוסביץ', ובדקה ה-77 מירוסביץ' משווה, לאחר בעיטה מדוייקת ששינתה כיוון על ידי שחקן חדרה. 

את המשחק הערב שפטו שני שופטים לראשונה בכדורגל הישראלי על ידי בן יצחק וליפקוביץ', אשר כל אחד מהם שפט חצי מגרש. זהו מהלך ניסיוני אשר מטרתו אולי בעתיד לקיים זאת במשחקי ליגת העל, על מנת למזער את רמת טעויות השיפוט. 

הרכב בית"ר ירושלים: קאלה, אריק בנאדו, שמעון גרשון, יואב זיו, אלבארז, דרק בואטנג, גל אלברמן,אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג, חן עזריאל ורומלו.

שום קיבל קלטות של מייר

יצחק שום מאמן בית"ר ירושלים, קיבל בימים האחרונים קלטות של השחקן הצ'יליאני רודריגו מאייר ולאחר לחצים שהופעלו עליו הוא צפוי במהלך הימים הקרובים לצפות בשחקן שעד לפני שבוע היה בכלל מועמד להגיע למכבי ת"א.

במהלך היממה האחרונה פורסמו בכלי התקשורת בצ'ילה ידיעות על פיהם השחקן מקולו קולו בן ה-26, סיכם בבית"ר ירושלים והשחקן אף צוטט בתקשורת הישראלית כשהוא מספר על כך שבשבוע הבא יגיע לישראל ויצטרף לבית"ר ירושלים.

בבית"ר לא אהבו לשמוע את הידיעות והכחישו כל קשר לשחקן, אך סמוך לשעות הערב עדכן יצחק שום את כל אנשי הקבוצה כי קיבל קלטות של השחקן והוא מעוניין לצפות בהם, אך מכאן ועד לסיכום עם השחקן הדברים רחוקים מאוד.

לפני כשבוע בזמן הפגרה, שוחח רודריגו מאייר עם מילובאן מירוסביץ' והתעניין על מכבי ת"א. כעת לאחר שמכבי ת"א ככל הנראה ירדה מהעניין, מנסים סוכניו לשדך אותו דווקא לאלופת המדינה.

מירוסביץ' אגב עודכן במתרחש והוא מודע לסיטואציה שהוא עשוי לקבל שחרור מהקבוצה כבר בשבועות הקרובים במידה וינחת שחקן זר כזה או אחר. בבית"ר המשיכו להבהיר גם לאורך מחנה האימונים באילת כי הקשר לא ישוחרר, אך לא מן הנמנע שהדברים ישתנו במידה ואכן יגיע שחקן זר בחלון העברות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק