2

אם הטכני יישאר, לא נשחק

בתום פגישת החירום של ראשי קבוצות התחתית במשרדו של אביב בושינסקי הצהיר בושינסקי: "עלו הרבה רעיונות קשים. נמתין לערעור בבית הדין בתקווה שהניצחון הטכני של הרצליה יתבטל"

יום שישי 18 אפריל 2008
אשר גולדברג
היום (שישי) נערכה  פגישת חירום של ראשי קבוצות התחתית במשרדו של אביב בושינסקי. בין הבאים שחר בן עמי, עמוס לוזון, שינו זוארץ, חזי מגן, משה דמאיו, אלי טביב וג'קי בן זקן כשהמסר שהעבירו כולם דומה: "פסק הדין לא יקום ולא יהיה".

בסיום הפגישה שערכה כשעתיים, החליטו ראשי הקבוצות להמתין לפסק הדין של בית הדין העליון ולערעור שתגיש ההתאחדות כלӓורגל בעקבות הניצחון הטכני של הרצליה.

בושינסקי אמר: "עלו הרבה רעיונות בזמן הישיבה. הטונים עלו, אבל ההחלטה שלנו היא להמתין לתוצאות הערעור. אם הערעור לא יתקבל, נאלץ להשתמש בחלק מההצעות שעלו בישיבה".

במהלך הישיבה נשמעו לא מߢט צעקות מהחדר כשכולם הסכימו כי "העונש הטכני לא יקום ולא יהיה".

אחד מראשי הקבוצות אמר: "אם העונש הטכני לא יתבטל, נשבות ולא נופיע למשחקים. אין מצב בעולם שמכבי הרצליה שהייתה אחת המועמדות הבולטות לרדת ליגה, תזכה בניצחון טכני ועוד בߘדי כשהיא מפגרת 3 דקות לסיום. זו פשוט הפיכת כל חוקי הכדורגל. אולי כך אומר התקנון, אבל זה חסר היגיון לחלוטין וחסר ערך ספורטיבי".

עוד קודם לכן: יו"ר מכבי ת"א אביב בושינסקי מוביל את מאבק קבוצות התחתית נגד החלטת ההתאחדות לכדורגל וביߪ הדין להעניק ניצחון טכני למכבי הרצליה, דבר שמסבך את כל הקבוצות שנמצאות בסכנת ירידה לליגה הלאומית. 

היום נקבע כנס ראשון לדיון במצב וקביעת דרכי פעולה. לפגישה יגיעו נציגים של הפועל ת"א, הפועל כפ"ס, בני יהודה, מ.ס. אשדוד ומכביĠפ"ת.

יו"ר מכבי פתח תקוה שינו זוארץ: "ההחלטה הזו מוכיחה כמה בית הדין מנותק מההתאחדות ומנותק מהכדורגל. זו בפירוש החלטה לא הוגנת".

אביב בושינסקי ביטא את חוסר שביעות רצונו מההחۜטה: "מדובר בהחלטה כלל לא ספורטיבית. זו החלטה שערוריתית, שבעצם נותנת פרס לקבוצה שעמדה שלוש דקות מהפסד לגיטמי, שהפך לניצחון בדיוני. 

"ההחלטה על גורלן של קבוצות בתחתית, צריכה להקבע על מגרש הכדורגל. זו החלטה לא הגיונית, אנו נפנה אלȠהקבוצות הנאבקות בתחתית, כדי לערער יחדיו על החלטת בית הדין המשמעתי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק