רונאלדיניו הולך, רונאלדו בא?

כריסטיאנו רונאלדו ממנצ'סטר, נמצא בראש רשימת הקניות של ברצלונה לקראת העונה הבאה. גם פאברגאס, חלב, צ'אבי אלונסו, ווילי סניול ופיליפ לאם על הכוונת של בגיריסטיין

יום רביעי 02 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
 היכולת החלשה של ברצלונה העונה, כשהשפל הגיע בהפסד המשפיל ליריבה השנואה, ריאל מדריד בקאמפ-נואו, הביא את ראשי ברסה לחשוב כבר עכשיו על חיזוק לעונה הבאה.

ברצלונה השקיעה המון כסף בתחילת העונה הנוכחית, כדי להחזיר את האליפות לקטאלוניה, אך פציעות של אט'ו ועכשיו של מסי ובעיקר היכולת החלשה מאוד של רונאלדיניו, משאירות את ברצלונה הרחק מאחורי ריאל מדריד, ומאבק האליפות נראה די אבוד.

מי שמסומן כיעד מספר 1 ברשימת הקניות של ברצלונה לעונה הבאה הוא כריסטיאנו רונאלדו, הקשר הפורטוגלי של מנצ'סטר יונייטד, שנחשב אולי לקשר הטוב בעולם כיום, אחרי קאקה ממילאן.

רונאלדו כבר הצהיר על רצונו לשחק בספרד, אולם ישנם 3 מכשולים עיקריים בדרך לחתימה אפשרית של הפורטוגלי בקאמפ-נואו.

הבעיה הראשונה היא שמנצ'סטר יונייטד, קבוצתו של השחקן מסרבת בכל תוקף לשחרר אותו. בעיה נוספת היא שכדי לרכוש את רונאלדו, ברסה חייבת למכור את רונאלדיניו. הבעיה השלישית והחמורה מכולן היא שגם ריאל מדריד מעוניינת בשחקן ומגבשת הצעת ענק עבורו.

שחקן נוסף שצד את עינו של צ'יקי בגיריסטיין, המנהל הטכני של ברסה,הוא ססק פאברגאס, הקשר הפנטסטי של ארסנל, שמוליך אותה אולי לאליפות ונותן עונה יוצאת מהכלל. הספרדי גדל בברצלונה, שויתרה עליו וכעת רוצה להחזירו. 

גם אלכסנדר חלב מארסנל, צ'אבי אלונסו מליברפול, ווילי סניול ופיליפ לאם מבאיירן על הכוונת של מועדון הפאר הספרדי. מי מהם יגיע לברצלונה? ימים יגידו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק