גלושקוב ויופה באולימפיאדה

אנסטסיה גלושקוב ואינה יופה דורגו היום במקום ה-12 בתחרות המיון האולימפי ויופיעו בפעם השניה ברציפות במשחקים

יום שישי 18 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

 הצמד הישראלי בשחייה אומנותית, אנסטסיה גלוקשקוב ואינה יופה, הבטיחו היום באופן סופי את השתתפותן במשחקים האולימפיים בבייג'ין וזו תהיה הפӢם השנייה ברציפות שהצמד משתתף במשחקים האולימפיים.

הבוקר, הופיע הדואט בתרגיל הרשות בתחרות הדרוג האולימפי שנערכה בבריכה האולימפית בבייג'ין. הצמד הציג שיפור ניכר בהופעה בתרגיל זה, לעומת התרגיל הטכני שדירג אותן שלשום רק במקום ה-16. בעקבות היכולת הטובה ۔יום הן דורגו במקום ה-11 מבין 32 המדינות שהתחרו בתחרות הקדם-אולימפית על 24 כרטיסים לבייג'ין.

בתרגיל הרשות צבר הדואט 44.334 נק' לעומת 43.583 נק' בלבד בתרגיל הטכני. בסיכום הכללי צבר הצמד הישראלה 87.917 נק' שדירגו אותו במקום ה-12 הכללי - מקום המבۘיח בגדול את הקריטריון הבינלאומי.

כזכור, באליפות אירופה שנערכה לפני כחודש בהולנד, קבעו השתיים את הקריטריון הישראלי.

לקראת המשחקים האולימפיים שיערכו באוגוסט בסין, ישראל מדורגת במקום ה-14, המיקום הגבוה ביותר מאז ומעולם ויש לה את כל הכלים להיߐבק מול שוויץ, ברזיל וצרפת על מקום בגמר האולימפי, הכולל 12 נבחרות..

הצמד מצטרף אל ששת השחיינים שהבטיחו את מקומם בבייג'ין (אניה גוסטומלסקי, איתי צ'מה, גיא ברנע, גל נבו מקס ג'ייבן ותום בארי) וביחד שולח איגוד השחייה משלחת של שמונה שחיינים למשחקים האולימפיים, גידול של מאה אחוז לעומת המשחקים באתונה אז ייצגו אותנו רק ארבעה שחייניות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק