גרנט: אני רוצה את ג'רארד

אברהם גרנט, מאמנה של צ'לסי מפנטז על סטיבן ג'רארד: "הוא השחקן המועדף שלי, ההשפעה שלו על המגרש היא עצומה, הלוואי והיה לי שחקן כמו ג'רארד". דיווח: זידינק עשוי להחליף את גרנט

יום ראשון 20 אפריל 2008
אביחי קריבצק
 שלושה ימים לפני המפגש המסקרן בין ליברפול לצ'לסי, במסגרת חצי גמר ליגת האלופות, מאמנה של צ'לסי, אברהם גרנט חושב כבר על העונה הבאה, המאמן הישראלי היה רוצה לראות את המנהיג הבלתי מעורער של ליברפול, סטיבן ג'רארד בשרותיו: "הוא שחקן נהדר ואדם מיוחד, מבחינתי הוא שחקן השנה באנגליה ובאירופה בפרט, בגלל ההשפעה האבסולוטית שלו בקבוצה ובמרקם החברתי".

אולי זאת מלחמה פסיכולוגית של המאמן הישראלי, בכדי להשפיע בדרך כזאת או אחרת על הריכוז של הקפטן של ליברפול, לפני המשחקים הגורליים בין שתי הקבוצות השבוע או שמא גרנט באמת היה רוצה לרӐות את מספר 8 אדום לובש את החולצה של צ'לסי ועומד לראשותו.

כזכור בתקופת מורינו, צ'לסי הייתה מאוד קרובה לרכוש את הקשר של ליברפול בלא פחות מ-32 מליון פאונד בעונת 2006-2005, אך האחרון החליט להמשיך ולנסות את מזלו באנפילד ולӖכות עם קבוצת נעוריו בתארים.

אברהם גרנט התייחס גם לאישיות המיוחדת של הקשר האנגלי: "הוא בחור נחמד וחיובי, אשר נותן דוגמא לאנשים אחרים, לצערי הוא משחק נגדי ולא בקבוצה שלי אבל הוא עדיין השחקן המועדף שלי. הוא שחקן איכותי, שיכול לשחק בכול עמדה על המגרש אבל הוא לא השחקן שלי אם אתה יכול להנחית אותו בקבוצה שלי אני מאוד אשמח".

באנגליה מדווחים הבוקר חלק מכלי התקשורת כי רומן אברמוביץ' מעוניין למנות בעונה הבאה את חוס הידינק ההולנדי כמאמן. לידיעה אין כמובן אישור רשמי ۞צ'לסי

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק