אני מקווה שמכבי תנצח

מאמן מכבי תל אביב לשעבר, עודד קטש, התבטא היום לקראת המשחק מול אפס פילזן והוסיף: "אני מאמין שמכבי יכולה להגיע להישגים". מרכוס פייזר לקראת המשחק: "הולכת להיות מלחמה גדולה". בורשטיין מתקרב לכשירות

יום חמישי 03 ינואר 2008
שלמה חסיד

כמה ימים אחרי סיום דרכו בקבוצה, הגיב היום מאמן מכבי תל אביב עד לא מכבר, עודד קטש, באופטימיות לגבי סיכויי ההצלחה של הקבוצה לקראת המפגש מול אפס פילזן. "אני מקווה שמכבי תנצח ומאחל לה ולצביקה בהצלחה. אני אוהב כל אחד מהשחקנים ומאמין שמכבי יכולה להגיע להשגים". 

במכבי תל אביב השלימו את ההכנות לקראת המשחק המעניין מול דיוויד בלאט ואפס פילזן הערב באולם אבדי איפקצ'י. בקבוצה לא מדברים על ניצחון ויודעים שהסיכוי להפתיע את פילזן אינו גבוה. גורם בכיר בקבוצה אמר היום: "צביקה הוא מאמן מנוסה שיודע כדורסל, אבל הוא בטח לא קוסם. רק לפני יומיים קבלנו בראש ממכבי רמת גן, אז איך אפשר לדבר על ניצחון על פילזן. אם יהיו תוצאות, הן יגיעו בשלב מאוחר יותר".

"מצפה לנו משחק קשה מאוד", אמר שרף, "באולם ביתי מובהק מול מאמן מהדרג הראשון באירופה. נבוא לעבוד קשה ולהילחם בשביל הסמל של מכבי. אני מאמין שהשחקנים יודעים כמה המצב קשה ושאסור לאכזב שוב פעם את האוהדים שלנו".

מאמן פילזן, דיוויד בלאט: "משחק נגד מכבי תל אביב הוא תמיד קשה, לא משנה נגד מי משחקים. צביקה מאמן מצוין והוא יכניס רוח חדשה לקבוצה. ברור שחילופי המאמנים לא פועלים לטובתנו. אנחנו לא מצפים למשחק קל".

גם שחקני הקבוצה יודעים שלא יהיה הערב משחק קל. שחקן מכביף מרכוס פייזר: "הולכת להיות מלחמה גדולה. אם ננצח נצא לדרך חדשה. אפשר לעשות את זה. מכבי קבוצה מצוינת, עם רקורד ושחקנים טובים. הגיע מאמן מצוין ואני מאמין שאפשר להיות אופטימיים".  

בתוך כך, נראה שאולי תגיע בקרוב בשורה טובה לקבוצה בדמות חיזוק. בקרב הרופאים המטפלים בשחקן מכבי הפצוע טל בורשטיין, קיימת אופטימיות לגבי סיכויו לחזור בקרוב למגרשים, אחרי שנעדר עקב פציעה מתחילת העונה. רופאו האישי של בורשטיין, ד"ר עומר מידן, אמר לטלספורט: "אני שומר על אופטימיות בקשר לטל. בברך אחת שלו יש שיפור משמעותי, בשנייה פחות. אנחנו מקווים שבקרוב טל יוכל לחזור לפעילות, אבל בפציעות האלה אין דברים סגורים. לכן אי אפשר לתת תמונת מצב חד משמעית". בורשטיין עצמו אמר : "אני לא יודע מתי אחזור". 

בקבוצה לעומת זאת היו אופימיים לגבי זמן ההחלמה של השחקן. מאמן הקבוצה, צביקה שרף: "בתוך חודש עד חודש וחצי אנחנו מצפים שטל יחזור לפעילות מלאה במכבי ויעזור לנו במשימות שלנו. טל הוא שחקן חשוב במערך של הקבוצה. אנחנו זקוקים לו ומקווים לראותו מהר אצלנו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק