ליאז' וטועמה אלופי בלגיה

בלגית: חגיגה גדולה בליאז', סלים טועמה לא שותף אומנם במשחק הניצחון 0:2 מול אנדרלכט. למרות חאת, לישראלי חלק לא מבוטל באליפות האדירה של קבוצתו. קפריסין: הפסד לקלינגר

יום שני 21 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 הליגה הבלגית הגיעה גם היא להכרעה: במשחק העונה גברה קבוצתו של סלים טועמה, סטאנדרד ליאז' 0:2 בבית מול אנדרלכט וקטפה את האליפות הטרייה, מאז עונת 1982.

קצת קשה לנו, אוהדי הספורט בישראל, לקחת חלק באליפות של סטאנדרד ליאז', כיוון שנۦיגנו הישראלי, סלים טועמה לא שותף ולו דקה אחת במשחק. לא ברור מדוע הישראלי נדחק לספסל העמוק, אבל עדיין הוא שותף באליפות ההיסטורית והפרטית של שחקן ישראלי נוסף בבלגיה. 

האיצטדיון היה מלא מפה לפה, כאשר הקהל המקומי ראה את השער הראשון במחצית השӠייה. בדקה ה-54 השחקן האפריקאי, מבוקאני כבש. אותו מבוקאני חתם את הניצחון והאליפות למארחת בדקה ה-77 ואז הר הגעש בליאז' התפרץ. 

ליאז' לוקחת אליפות שישה מחזורים לפני תום העונה (ללא הפסד עד כה), באמתחתא 71 נקודות מרחק של 10 נקודות מהמפסידה במשחק, אנדרלכט, שלקחה אליפות בשנתיים האחרונות. 

בלגית: רק 4 דקות לורמוט

קבוצתו של גילי ורמוט, גנט סיימה בתיקו 0:0 ביתי מול פ.צ ברוז', שויתרה על האליפות בבלגיה. 

גילי ורמוט עלה לשחק בדקה ה-86 שӜ המשחק ולא הספיק לתרום מספיק, כדי לשנות את תוצאת המשחק. 

קפריסין: הפסד לקלינגר

הפלייאוף בקפריסין נמשך: במשחק יחיד שנערך היום (ראשון) גברה אפועל ניקוסיה 1:2 על קלינגר ולרנקה בבית. 

מיכאיל (62) כבש בפנדל עבור המארחת פלוס שער של מירוסלויביץ' בדקה ה-73. לרנקה ניסתה לחזור למשחק, כאשר 8 דקות מהסיום כבש אדורנו, שלא הספיק.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק