תוצאה פרט לניצחון- אכזבה

גל אלברמן ובית"ר ירושלים נמצאים בעיצומן של ההכנות למשחק הקבוצה מול מכבי הרצליה ביום שבת. אלברמן: "אנו מודעים להבדלים בין הקבוצות"

יום חמישי 03 ינואר 2008
אסף שקד
בית"ר ירושלים ערכה הבוקר אימון הכנה ראשון לקראת המשחק בשבת מול מכבי הרצליה. אימון הבוקר סיכם למעשה שבוע בו עבדו השחקנים באופן קשה הן במחנה האימונים באילת וכמובן במשחקי הראווה מול בני אילת ועירוני חדרה.

אימון הבוקר היה האימון הראשון בבית וגן ללא ברק יצחקי מזה חמש שנים. התא של שחקן מספר 9 לשעבר נותר ריק, וחבריו לקבוצה התחילו לעכל שהוא לא יחזור לקבוצה, לפחות לא בתקופה הקרובה. למרות החיסרון של יצחקי, בבית"ר ירושלים לא מתכוונים להביא שחקן שיחליף אותו, לפחות לא עד תום העונה הנוכחית. 

 יצחק שום לא תרגל את ההרכב שצפוי לפתוח ביום שבת, אך ההערכה היא כי טוטו תמוז שנמצא בכושר מעולה, צפוי לחזור להרכב על חשבונו של עמית בן שושן. תמוז היה אחד השחקנים הבולטים במחנה באילת ואף כבש צמד מול בני אילת, והיכולת הטובה שהציג לא נעלמה מעיניו של שום, שצפוי לתת לו את חולצת ההרכב. ביתר העמדות על כר הדשא, לא אמורים להיות שינויים כשבחוליית הקישור תפתח הרביעייה הקבועה: מיכאל זנדברג, גל אלברמן, עידן טל ודרק בואטנג. 

 גל אלברמן אמר היום לקראת המשחק מול מכבי הרצליה בשבת: "אנחנו מגיעים למשחק הזה אחרי פגרה של שבועיים, אבל אסור לשכוח שבשבוע האחרון עבדנו קשה ואנחנו מוכנים לחזור לליגה. מכבי הרצליה, למרות מיקומה בטבלה, היא קבוצה מאוד מסוכנת. אנחנו זוכרים היטב את המחצית הראשונה שלהם במשחק הראשון בטדי ולי באופן אישי זכור עוד יותר ההפסד שספגנו אצלם בשנה שעברה. אחרי הפגרה אנחנו נכנסים לחלק החשוב והקשה ביותר בליגה וזה מתחיל כבר בשבת. אנחנו לא מגיעים שאננים ולא מזלזלים ביריבה, אך עם זאת אנחנו מודעים להבדלים בין הקבוצות וכל תוצאה פרט לניצחון תהיה אכזבה עבורנו".

מחר בבוקר תקיים הקבוצה את האימון המסכם בבית וגן, בו אמור יצחק שום לתרגל באופן סופי את ה-11 שיפתחו בהרכב.  

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק