בן שושן יפתח בהרכב

עמית בן שושן צפוי לפתוח בהרכב מחר מול הרצליה,תמוז יפתח על הספסל. שום לא יערוך שינויים בהרכב שפתח מול הפועל ת"א. משחק ראשון לבית"ר ללא יצחקי ב-4 וחצי העונות האחרונות

יום שישי 04 ינואר 2008
אסף שקד

 לאחר שבועיים פגרה, חוזרת ליגת העל עם מפגש קצוות בין מוליכת הטבלה והאלופה בית"ר ירושלים מול קבוצת התחתית מהשרון-מכבי הרצליה. למעלה משבוע הייתה הקבוצה במסע ברחבי הארץ הכלל בין היתר מחנה אימונים באילת (ו-2 משחקי אימון מול קריית שמונה ובני אילת) ויום נוסף בצפון במשחק ראווה מול עירוני חדרה, משחק שהסתיים בשוויון מפתיע.

סגל מלא יעמוד לרשותו של יצחק שום מלבד שחקן אחד שלא פותח עם בית"ר את החצי השני של העונה. למרות העובדה שבחודש וחצי האחרונים הוא לא היה בסגל, יהיה זה המשחק הראשון של בית"ר ירושלים בחמש השנים האחרונות ללא ברק יצחקי שנפרד ביום שלישי מישראל והצטרף לקבוצתו החדשה גנק. יצחק שום נאלץ להסתדר בלי השחקן כבר לפני מספר מחזורים בעקבות פציעה של החלוץ, אך הפעם זה יהיה גם בלי נוכחות שלו ביציע.

ביום שישי קיימה הקבוצה את האימון המסכם בבית וגן ועל פי האימון נראה כי לא צפויים להיעשות שינויים מההרכב שפתח במשחק הליגה האחרון מול הפועל ת"א. בית"ר מגיעה למשחק ללא הפסד ליגה העונה, אך המפגש האחרון בין הקבוצות במגרש בהרצליה הסתיים דווקא בניצחון של המקומיים ומזה בדיוק חוששים השחקנים.

חוליית ההגנה של בית"ר תשאר כפי שהייתה במשחקים האחרונים ותנסה לשמור משחק נוסף על שער נקי. כריסטיאן אלברז שחזר להרכב במחזור האחרון לאחר שהיה פצוע, ימשיך לפתוח כמגן ימני גם השבת כשמן העבר השני בעמדת המגן השמאלי יפתח בהרכב יואב זיו שלמרות הביקוש שלו בחו"ל, יתכן כי יישאר בסופו של דבר בירושלים.
מי שציפה לראות שינויים בעמדת הבלמים, יתאכזב. תומר בן יוסף שמבוקש מאוד ע"י מכבי ת"א פותח שוב על הספסל באחד ממשחקיו האחרונים ככל הנראה בבית"ר ירושלים. הצמד אריק בנאדו ושמעון גרשון ימשיכו לשתף פעולה כבלמים.

בקישור לא ישנה שום את הרביעייה הקבועה שלו. גם במשחקי האימון בשבוע האחרון לא ערך המאמן שינויים ברביעייה וכמו שזה נראה, הצליח המאמן לגבש את השחקנים שרצה לעמדות הללו. דרק בואטנג שלא זומן בסופו של דבר לאליפות אפריקה ימשיך לפתוח בהרכב כקשר אחורי ואילו לצידו ישחק גל אלברמן שנמצא בכושר שיא. עידן טל ומיכאל זנדברג ישלימו את חוליית הקישור.

בחוד ימשיך הצמד עמית בן שושן ואנטונלי רומולו לשתף פעולה. אם באמצע השבוע היה נדמה כי טוטו תמוז יחזור להרכב לאור היכולת המצוינת בה הוא נמצא, הרי שבאימון יום שישי הוא תורגל מחוץ ל-11 ומי שכן תורגל בהרכב זהו החלוץ עמית בן שושן שתפס מקום קבע בהרכב לאחר פציעתו של יצחקי לפני מספר מחזורים.

הרכב משוער:
טברקטו קאלה, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, גל אלברמן, דרק בואטנג, עידן טל, מיכאל זנדברג, עמית בן שושן, אנטונלי רומולו

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק