ביינום הובא להארכת מעצר

הגארד האמריקאי של מכבי ת"א, חשוד בדקירה ודריסה של צעיר מדימונה, במהלך חגיגות היומולדת שלו, במועדון הג'י-ספוט בת"א. שמעון מזרחי, ל-telesport: "וויל לא פגע באיש בזדון"

שבת 05 ינואר 2008
שלמה חסיד
 וויל ביינום, רכזה של מכבי ת"א, שחזר אתמול עם קבוצתו מתורכיה, אחרי הניצחון על אפס פילזן, חשוד בכך שתקף צעיר מדימונה, במועדון הג'י-ספורט בת"א.

ביינום, חגג את יום-הולדתו ה-25 במועדון ולפי החשד, במהלך התקרית בינו לבין הצעיר, ניסה כביכול השחקן לדקור ולדרוס את הצעיר, שמאושפז בבית החולים איכילוב, במצב קשה.

המשטרה ממשיכה לחקור את התקרית, כשהיא מסתמכת על עדות של עדי ראייה, שטוענים שראו את ביינום תוקף את הצעיר.

ואנטיגו קאמינגס שהיה עד לתקרית הושם במעצר בית ווייל ביינום הובא בשעה זו להארכת מעצר לאחר שנחקר במשך 7 שעות במשטרת תל אביב והוחלט להשאירו בחזקת המשטרה.

רק אתמול חזר ביינום עם מכבי ת"א מתורכיה, שם הביסו הצהובים את פילזן של בלאט 68:83. ביינום קלע 14 נקודות ואף קלע סל מחצי מגרש באותו משחק.

אם החשדות נגד השחקן אכן יתאמתו, ביינום צפוי לסיים את דרכו במכבי ת"א ועלול לספוג עונש כבד מאוד.

שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א, התייחס לתקרית ואמר ל-telesport: "וויל הגיע למועדון עם אחיו, אבל צעירים מדימונה הציקו לו. הוא ניסה להימנע ממגע איתם כדי שלא תתפתח תקרית במועדון, אבל בחוץ חיכו לו 20 אנשים מדימונה. הוא ניסה להימלט, אבל הבחור ניסה להיתלות על הרכב של וויל. עוד קודם לכן, וויל גילה שניפצו לו את שמשות הרכב וניסה להימלט מהמקום, ברור שהוא לא פגע באיש בזדון. אני נמצא בקשר עם גורמים במשטרה".


מוני פנאן, מנהל מכבי הגיב לתקרית ואמר: "דיברתי עם וויל, הוא נמצא כרגע במשטרה, מעבר לזה אין מה להגיד".

אביבה שמר, דוברת איכילוב, טענה כי הצעיר שנדקר הלילה, הוכנס לניתוח במצב בינוני.

ניר ממון, מבעלי הג'י-ספוט אמר: "האירוע עליו מדובר, אם אכן קרה, התרחש מחוץ למועדון. אני אישית לא ראיתי שום דבר. לקראת הסגירה שלנו לפנות בוקר שמעתי שהתרחשה קטטה ושהמשטרה הגיעה, אני לא יודע מי מעורב, אבל שמו של וויל ביינום, שבילה במועדון הוזכר, כמעורב בקטטה".

צביקה שרף, מאמן מכבי, סירב להתייחס לפרשה בשלב זה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק