הפסד לפת בתוספת הזמן

מחזיקת גביע הטוטו הגיעה למכתש, שם הובילה עד לדקה ה- 90. אז הגיע שער של דאטורו ואחד נוסף של חסן, שהשאירו את הנקודות בבית. תבוסה ללוד מול אחי נצרת

שבת 05 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

בעבר הלא רחוק הייתה תקופה שבני לוד הובילה את הליגה הלאומית. העיתונים הארציים הגיעו לאימוני הקבוצה, התקשורת בכללה חגגה והשמחה בקרב אנשי המועדון הייתה גדולה. כעת, לאחר שלוד רשמה אחר הצהריים את הפסדה הרביעי ברציפות והמשיכה את ההדרדרות, מצטערים במועדון שלא שמרו על שקט תעשייתי. 

קבוצת צמרת שדווקא שמרה יחסית על שקט היא הפועל פ"ת, שנשארה אחרי ההפסד היום במקום הראשון בזכות הפרש שערים טוב יותר, אבל יודעת שיהיה לה קשה מאוד להישאר שם עד למחזור האחרון. 

בני לוד - מכבי אחי נצרת  4:0

כבר בדקה השישית ספגה לוד את השער הראשון מרגלי שחקנה ארנסט אטצ'י, שהכניס לשערו הוא. 15 דקות אחר כך העלה מהראן ללה את נצרת ליתרון של שני שערים שנשמר עד לדקה ה- 80, מה שהשאיר לקבוצה המארחת מחשבות שאולי ניתן להשוות. אז הבקיע ללה את השני שלו ויחד עם השער הרביעי במשחק של אדהאם הדיה בדקה ה- 90, נגוזו כל חלומות לוד לשמור על הכבוד במשחק. 

הפועל רמת גן - הפועל פ"ת  1:2

מחזיקת גביע הטוטו לא שינתה את פניה במהלך הפגרה, כנראה בגלל שהמאמן אורי מלמיליאן פשוט חשב שאין בכך צורך. על כר הדשא זה בהחלט נראה כך בפתיחה כשכבר בדקה העשירית העלה שוקי נגר את פ"ת ליתרון. היתרון נשמר עד לדקה ה- 90, ודווקא כשהקבוצה האורחת חשבה שתצא עם ניצחון, הגיע שער שיוויון של דאטורו. החניכים של מלמיליאן לא יצאו מההלם ושתי דקות בתוך תוספת הזמן נתנו במתנה כדור עונשין מאחד עשר מטרים לרמת גן, שקובי חסן הפך לשער ניצחון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק