הפגרה עשתה לנו טוב

כך נשמע ניר לוין, מאמן מכבי ת"א, לאחר הניצחון המשכנע על הפועל כפ"ס. מאמן הירוקים, אלי אוחנה: "כשמשחקים כ"כ גרוע מגיע לקבל בראש"

שבת 05 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב גברה הערב על הפועל כפר סבא בתוצאה 3:0, משערים של דה סילבה (עצמי), קמאנאן ומישאלוף.

מאמנה של מכבי תל אביב, ניר לוין, אמר לאחר המשחק: "זה ניצחון ראשון שלנו בחוץ מתחילת העונה. זה היה ניצחון מוצדק, נראינו טוב והפגרה עשתה לנו טוב בדיעבד. דברים התחברו לנו, עבדנו על דברים מסוימים בתקופת הפגרה". 

"היה משחק הגנה טוב של כל הקבוצה, וכפ"ס לא הגיעה לאף מצב. ידענו להיות תכליתיים, לסגור את המשחק ב- 3:0 ואני שמח שזה היה כקבוצה, כצוות. יבריץ' היה יציב בשער, דן רומן נתן 90 דקות טובות ומישאלוף נכנס כמחליף וגם כבש את השער וגם נתן משחק טוב". 

מאמנה של הפועל כפ"ס, אלי אוחנה, נשמע מאוכזב בסיום: "היום הפסדנו בצדק ומכבי ניצחו בצדק. הם היו יותר נחושים, ברוב המאבקים על הכדור הם זכו. לאחר השער העצמי התפרקנו, והיה קשה לחזור. אחרי השער השני דווקא חזרנו לשחק, אבל זה לא הספיק. 

"לא עשינו היום שום דבר ממה שתכננו ותרגלנו. כל הקבוצה שיחקה לא טוב היום, לא רק ההגנה. מגיע לנו להפסיד בצורה כזאת, כי כשמשחקים כ"כ גרוע מגיע לקבל בראש".

"מכבי באו יותר מוכנים מאיתנו מבחינת הרצון והנחישות. כנראה שחסר לנו משהו כדי לעשות את קפיצת המדרגה שאנחנו צריכים לעשות. אנחנו כל פעם מתקרבים לצמרת וכל פעם מקבלים את הסטירה שמרחיקה אותנו משם".

חלוץ הצהובים, יאניק קמאנאן, אמר: "עבר זמן מאז שכבשתי, אבל אני מקווה שזו התחלה חדשה. יש לנו מטרות לחלק השני של העונה ואנחנו מנסים להיות מרוכזים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק