המשחק הכי גרוע שלנו

ליגת העל: מאמנה של בית"ר, יצחק שום לא התבייש להודות ביכולת הגרועה של קבוצתו בתיקו מול הרצליה: תפסנו יום חלש. דוד: אני מאוד מאוכזב. עידן טל: לא הגיע יותר מנקודה

שבת 05 ינואר 2008
שלמה חסיד
בית"ר ירושלים ומכבי הרצליה נפרדו בתיקו 1:1 במסגרת המחזור ה-14 בליגת העל. תיקו רביעי לבית"ר העונה, לפני המפגש הטעון מול בני סכנין במחזור הבא, הרצליה יצאה מעודדת.

מאמנה המרוצה של מכבי הרצליה, פרדי דוד: "אני מאוד מאוכזב, הגיע לנו גם לנצח למעט ה-7 שמונה דקות, שבית"ר תקפה עם המון שחקנים. לקח לנו זמן לסדר את ההגנה לאחר פציעתו של ג'ובאניני. 

"זהו הפסד שתי נקודות חשובות במאבק ההשארות שלנו. למרבה האירוניה, ידענו שלא נפסיד היום והפסד הנקודות רע לנו. ביטלנו את הבדלי הרמות כמעט בכל צד הערב".

לקראת המשך הליגה: "אנחנו לא נעשה כל מחזור סיכומים על שאר הליגה, הליגה הינה ארוכה ומתישה. יש לנו עוד הרבה עבודה. לאור הנסיבות של היום, באילתור ההרכב ובאילתור שחקני המפתח שלא שיחקו. אני חושב שהיום הצגנו יכולת לא רעה לחזרה שלנו מהפגרה, אין ספק שאנחנו יכולים לשחק הרבה יותר טוב, אנחנו נשחק הרבה יותר טוב".

הצד הפחות מעודד, עידן טל, שכבש את שער השוויון: "לא חזרנו חדים, לא חזרנו מרוכזים. לא הגיע לנו יותר מנקודה, לא הנענו את הכדור כמו שצריך. לא נורא, כי לא הפסדנו את המשחק. כמובן שצריך לשים לב מה אנחנו עושים, כדי לחזור מרוכזים טוב יותר בשבוע הבא. 

"יש משחק, אתה מתכונן היטב כל השבוע. אולי הפגרה והמתח ירד, אבל אני מאמין שאיכשהוא קיבלנו מכה קטנה כאן. ציפינו קצת יותר מהתיקו כאן, לא היה מגיע לנו יותר מזה, אני מאושר שלא הפסדנו".

יצחק שום: "המשחק הכי גרוע שלנו העונה. אנחנו לא זילזלנו במשחק, אני חושב שיותר נתקדם בליגה, המשחקים יהיו יותר קשים. שיחקנו גרוע, וזה מה שקרה היום. לא צריך להזכיר את יצחקי, ניצחנו גם בלעדיו וגם איתו. 

"תפסנו יום חלש, לפעמים גם זה קורה. אנחנו צריכים להמשיך ביכולת. אנחנו לא מתעסקים אם שחקן אוהב חילוף (זנדברג) פעם הוא יקבל את זה באהבה, ופעם ברוגז. אין מה לעשות". 

לקראת מועד ההעברות הקרוב: "אחד הבעיות הכי גדולות בבית"ר, שמתעסקים השחקנים שהראש שלהם בחו"ל או מה הסוכן יביא או לא יביא.

"זה לא לטובתנו, תוך שבוע ימים נדע לגבי כל שחקן ושחקן. כל מה שנצטרך נביא שחקן או לא, מה שמעניין אותי שנחזור ליכולת שלנו לפני הפגרה. תמיד יש בעיה לאחר פגרה, ניסינו לשחק מול חדרה, שאולי זה היה המשחק הלא טוב, אבל גם השחקנים שלנו הם בני אדם.

על טוטו תמוז, שנעקב הערב על ידי בולטון: "לא עושה לי טוב אם שחקנים עוזבים, אבל זוהי עובדה ונצטרך להתמודד עם זה. יש לנו קאדר לא גדול, כדי לקחת אליפות. אין שום קבוצה בעולם, שגומרת עונה שלמה בלי משחק כזה או אחר, תוצאה טובה יותר או פחות טובה, יהיו גם הפסדים אבל הרבה ניצחונות". 

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק