רייקארד: היינו חסרי מזל

המאמן ההולנדי של ברצלונה, התייחס למשחק של קבוצתו ובטוח שהשחקנים עשו הכל נכון,אך לא שוכח את החמצת הפנדל של רונאלדו. פרגוסון: "היינו איטיים בהתקפה"Ȯ

יום חמישי 24 אפריל 2008
נחום דידי
סיום המשחק בין מנצ'סטר לברצלונה הותיר את שני המאמנים של הקבוצות ספק מרוצים ספק מאוכזבים. מי өבעיקר הפגין ביטחון היה נשיא הקבוצה, חואן לה פורטה,שאמר: "השחקנים שלי טובים יותר."
 
המאמן של בארסה פרנק רייקארד אמר בסיום המשחק: "משחק ההגנה של היונייטד היה מאוד מסודר ומאורגן, אבל למרות זאת הגענו למצבים ועשינו הכל נכון במטרה לכבוש, הבעיה היא שלא היה לנו מזל, כשהיינו צריכים אותו. מצד שני המזל היה איתנו, כשרונאלדו החמיץ את הפנדל" הוסיף המאמן ההולנדי.
"המשחק הבא", המשיך רייקארד," יהיה יותר פתוח. אנחנו נהיה חייבים להבקיע כי הם גם יודעים שברגע שנבקיע העניינים מצידם יהפכו להיות יותר קשים ומסובכים.

סמואל אטו גם בטוח בהופעה של קבוצתו במפגש הבא בחוץ: "אנחנו שווים שערים עם היכולת שלנו", אמר החלוץ מחוף השנהב, "המשחק שם יהיה שונה Ȼכי שתי הקבוצות ישחקו יותר פתוח ואנחנו נצטרך לנצל זאת".

המנג'ר הנצחי של היונייטד, סר אלכס פרגוסון, אמר בסיום: "אני מרוצה בעיקר ממשחק ההגנה שלנו, היינו מאוד מרוכזים בהגנה וזה עזר לנו לשמור על שער נקי לקראת הגומלין. הבעיה אצלנו הייתה בהתקפה, שם היינו איטיים מדי."  על רונאלדו,החלוץ שלו, שהחמיץ פנדל אמר פרגי: "הוא היה חסר מזל. כנראה שהפנדל בא מוקדם מדי, כשהוא עוד לא היה חם מספיק, אבל למרות ההחמצה הוא היה טוב מאוד הערב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק