והבה שוחרר בערבות

יניב והבה, שוער הפועל ר"ג, שהיה מעורב בתקרית אלימה עם אוהדי הפועל פ"ת, שוחרר הלילה ממעצרו. גם 3 אוהדים של פ"ת נעצרו ושוחררו

יום ראשון 06 ינואר 2008
אסף בילגורי
 יניב והבה, שוערה של הפועל ר"ג, שוחרר בלילה ממעצר, אחרי שהיה מעורב בקטטה, שפרצה בסיומו של המשחק הדרמטי בו ניצחה קבוצתו את הפועל פ"ת.

ר"ג ניצחה אתמול את פ"ת 1:2, וחוללה את הפתעת המחזור בלאומית, אך לשחקניה ומאמנה יובל נעים לא מגיע צל"ש, בעקבות התנהגותם המחפירה במהלכו ובסיומו של המשחק.

מיד עם שריקת הסיום של מאיר לוי למשחק שנערך במכתש, רצו מספר שחקנים של הפועל ר"ג, כשבראשם הבלם אלי לוי, לעברם של אוהדי הפועל פ"ת דווקא, והתגרו בהם.

הגדיל לעשות אלי לוי, כשהתגרה ממושכות באוהדי הפועל פ"ת הזועמים, ואף צעק לאוהדים: "זיינו אותכם".

השוטרים שנכחו במקום לא התערבו ואיפשרו לשחקני ר"ג להקניט את האוהדים המתוסכלים של הפועל פ"ת, שמצידם לא נשארו חייבים וכ-500 מהם מהם חיכו לאנשי ר"ג ליד חדרי ההלבשה.

יניב והבה, שוערה של הפועל ר"ג, ניסה לצאת מהמגרש במכוניתו ונתקל בכמה אוהדי הפועל פ"ת זועמים. והבה יצא ממכוניתו ולפי עדותם של  אוהדי הפועל פ"ת, ניסה לתקוף את אחד האוהדים.

גם למאמן הפועל ר"ג, יובל נעים יש חלק בלתי מבוטל במהומה שנוצרה. נעים, שהתעצבן על ביזבוז הזמן של שוקי נגר, דחף את שחקנה של הפועל פ"ת, כאשר זה ניסה להוציא כדור חוץ ותרם מאוד לחימום האווירה.

צילומים: אתר המכתש

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק