עימות בכנס למיגור האלימות

עימות פרץ היום בין מנכ"ל בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון בכנס מיגור האלימות. לוזון: אוהדי בית"ר הם בושה וחרפה

יום ראשון 06 ינואר 2008
אשר גולדברג

לא כך רצו נציגי הקרן החדשה לישראל וראשי ההתאחדות לכדורגל לקיים כנס אוהדים מיוחד שנערך היום בת"א. 

הכנס, בו השתתפו חברי פאנל רבים התנהל באווירה נינוחה עד שעות הצוהריים, בהן נערך הפאנל המרכזי בהשתתפות נציגי האוהדים, הנבחרת הצעירה, מנכ"ל בית"ר ירושלים, איציק קורנפין ויו"ר ההתאחדות, אבי לוזון.

קורנפיין דיבר בכנס על הפעולות שבית"ר עושה למניעת האלימות ועל נסיונות השחקנים להרגיע את האוהדים. בתגובה קרא לעברו יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן: "מה אתם עשיתם כדי למגר אתמול את האלימות? אוהדי בית"ר קיללו אתמול בפתיחת המשחק את יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, ולא ראיתי שאתם עושים דבר, איפה היה גאידמק". קורנפיין ענה כי: "אבי לוזון קרא להם עדר של פילים אז שלא יתפלא שהם מתנהגים ככה".

לשמע הדברים אמר אבי לוזון לקורנפיין: "הקהל של בית"ר הוא לעיתים בושה וחרפה. התנצלתי כבר 3000 פעם על המשפט הזה. מספיק כבר להזכיר לי אותו. בסך הכל אמרתי שזה היה נראה כמו עדר של פילים ולא היתה לי כל כוונה לפגוע בהם. נמאס לי שכל הזמן אומרים לי שהם באים להתפרק. לא ראיתי את ארקדי גאידמק לוקח פעם אחת את המקרופון ומבקש מהקהל להפסיק לקלל". 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק