סכנין רוצה את רנאטו

סכנין לא מתכוӕנת לצאת עם ידיים ריקות ממכירת קולמה:מאזן גנאיים ביקש מיעקב שחר את הברזילאי רנאטו בתמורה לג'ון קולמה. במכבי חיפה לא פוסלים את המהלך, כשבינתיים אין הצעות מברזיל עבור האחרון

יום שישי 25 אפריל 2008
אשר גולדברג
 מאזן גנאיים, יו"ר סכӠין לא מתכוון לוותר על קולמה ביתר קלות, האחרון מודע לעובדה שככל הנראה הוא לא יוכל להחזיק בכוח את שלושת שחקניו המרכזים: קולמה, יבוריאן ומאור בוזגלו בעונה הבאה, לכן לגנאיים יש כבר רשימת שחקנים, שהיה רוצה לראות במקומם של אלהȠשיעזבו.

השחקן הראשון שככל הנראה יעזוב את הקבוצה מהמגזר יהיה ג'ון קולמה. אמש (חמישי) נפגשו נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר ומאזן גנאיים, יו"ר סכנין לדון על מעברו האפשרי של הקולמביאני,  קולמה. מתברר כי גנאיים ביקש את ראנטו תמוߨתו של ג'ון קולמה.

נכון לרגע זה, מעבר כזה של שני השחקנים נראה כדבר, שיכול להבשיל מכוון שהקבוצה מהכרמל עדיין לא קיבלה הצעה ממשית מקבוצה כזאת או אחרת בעבור החלוץ / קשר הברזילאי.

במקרה וחיפה תקבל הצעה טובה יותר בעבור ראנטו או שמא המאӞן הנכנס, אלישע לוי יחליט לבסוף להשאירו בקבוצה, חיפה קיבלה מהבעלים של סכנין רשימת שחקנים פוטנציאלית בתמורה למעברו של קולמה.

בין השמות שעלו בפגישה היו שמותיהם של ליאור רפאלוב, גוסטאבו בוקולי, כאשר תומר חמד ועדן בן בסט נמצאים ברשימת העדיפות השנייה.

 בצל העסקה שהולכת ונרקמת בין שני המועדונים מהצפון, בסכנין מחכים בסבלנות לסיום מאבקי התחתית. זה לא סוד שמאזן גנאיים רוכש כבוד גדול לפרדי דוד, אך פנייה צפויה להתרחש רק לאחר שהרצליה תבטיח את הישארותה בליגה.<͢r/>  

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק