אובוקה היה מעורב בקטטה

קשר מכבי פ"ת חשוד שהיכה אדם בסוף השבוע האחרון בבאר בתל אביב. המאמן פביאן: "הנושא יטופל במהירות האפשרית". החלוץ הזמבי מולנגה, ינחת בארץ במטרה לחתום בקבוצה

יום שני 07 ינואר 2008
אשר גולדברג

נראה שהספורטאים הזרים במדינה פשוט מחפשים בכוח לככב בכותרות. קשר מכבי פ"ת פליקס אובוקה, היה מעורב בסוף השבוע האחרון בקטטה בבאר בתל אביב, במהלכה הוא חשוד שהיכה את אחד האנשים שנכחו במקום, כך על פי תלונה שהוגשה במרחב יפתח. יו"ר מכבי פ"ת משה שינו זוארץ והמאמן עופר פביאן, בודקים את פרטי הפרשה האלימה. 

זוארץ: "אני לומד את הפרטים. לא ברור לי מה קרה שם ומה גרם לאלימות. בכל מקרה נטפל בזה".

פביאן: "הנושא יטופל במהירות האפשרית. אנחנו עדיין לא מכירים את כל הפרטים והשמועות הן לכאן או לכאן". 

נראה שהמקרה הנוכחי יגרום לסיום דרכו של השחקן בקבוצה, שהובא בתחילת העונה למועדון על ידי יוסי מזרחי, אבל לא הצליח להשתלב מבחינה מקצועית.

ובתוך כך במכבי פ"ת מחפשים להתחזק בחלוץ זר, שימלא את החלל שהותיר אחריו עומר גולן בחוד ההתקפה. חלוץ נבחרת זמביה, קליפורד מולנגה, סיכם עקרונית במכבי פ"ת והוא אמור להגיע מחר לישראל במטרה לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום על חוזה ארוך טווח בקבוצה. 

מולנגה, ששיחק בשנתיים האחרונות באורגריטה השבדית, מצטרף לחלוץ הסלובקי, מריאן טומצ'יק, שהגיע להתרשמות בת שבוע במועדון, שלאחריה יחליט המאמן עופר פביאן, האם להחתימו עד לסוף העונה. 

למאמן רשימה ארוכה של חלוצים שמצפים לקבל כעת דקות משחק משמעותיות יותר, כמו אוהד קדוסי ורוביל סרסור, שחקני ההתקפה המובילים כיום בקבוצה והצעירים דובב גבאי, טל בן חיים ועומר דמארי.  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק