0

מנצ'סטר וצ'לסי על האליפות

שבת עמוסה כרגיל ללא משחקי ליגת העל, אבל עם משחק העונה על האליפות באנגליה בין צ'לסי ומנצ'סטר. אוואט ודפורטיבו יארחו את ברצלונה וקרלסרוהה במאבקים על המקום השני

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

אז למרות שליגת העל שלנו לא תשוחק השבת, מצפים לנו משחקים מעניינים מאוד כמדי שבת ובמוקד הכרעות באנגליה כשצ'לסי וגרנט יארחו את מנצ'סטר למשחק שיכול להכריע את האליפות, אוואט וברצלונה יארחו את ברצלונה שאם תאבד נקודות יכולה להיפרד סופית מחלום האליפות ותסתבך במאבק על הסגנות וברמן תסמוך על המעידות במשחקי המחזור הקרוב על מנת לפתוח פער במקום השני


משחק מספר 29: צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד

מנצ'סטרȠיונייטד יכולה להכריע מחר את הסיפור ולזכות באליפות הפרמייר ליג בפעם השנייה ברציפות אם תחלץ נקודות בסטמפורד ברדיג'. מנגד, יעמדו צ'לסי ואברם גרנט שאיבדו את האליפות בעונה שעברה אחרי שנתיים רצופות.

צ'לסי בביתה לא נוצחה מאז פברואר 2004, אחרי לא פחו۪ מ-80 משחקים ומנצ'סטר ניצחה את צ'לסי רק פעמיים ב-12 המפגשים האחרונים. כזכור, משחקו הראשון של גרנט היה מול יונייטד, משחק בו מנצ'סטר ניצחה.

למנצ'סטר הפרש שערים עדיף כך שגם תיקו ישרת את היונייטד בדרך אל תואר האליפות, וכיוון שמנצ'סטר קבוצה טובה מצ'לסי, למרות הביתיות המובהקת המשחק יסתיים ללא הכרעה אך תוכרע העונה כולה בדרך לאליפות נוספת של השדים האדומים.

ההימור: X, היחס: 2.7


משחק 71: דפורטיבו לה קורוניה - ברצלונה

משחק נוۡף היכול להכריע מאבק אליפות הוא בין דפורטיבו לה קורוניה ושוערה דודו אוואט לבין ברצלונה.

דפורטיבו לה קורוניה הייתה מועמדת לירידה, ואז בתשעת משחקיה האחרונים היא ניצחה שבעה, כולל ניצחונות בית מרשימים על ריאל מדריד וסביליה וכעת היא במרכז הטבלה מרחӧ של חמש נקודות מלבד מאופ"א. מאז חזרתו של אוואט לשער הקבוצה ספגה שלושה שערים בלבד בשישה משחקים.

מנגד, עומדת ברצלונה המרוחקת 11 נקודות מריאל מדריד המוליכה, 5 מחזורים לסיום העונה. הקאטלונים ככל הנראה ויתרו על תואר האליפות, אך עדיין ישנו המאӑק על המקום השני בו נמצאת כעת ויאריאל.

ברצלונה הגדולה ניצחה העונה בליגה ארבעה משחקי חוץ בלבד. לה קורוניה לאחרונה הוכיחה שבמשחקי הבית מדובר במבצר, וכאשר הראש של דפורטיבו נמצא בליגה על מנת לנסות ולהגיע לגביע אופ"א בעונה הבאה וברצלונה עם הראө בחצי גמר ליגת האלופות, דפורטיבו גם תנצח.

ההימור: 1, היחס: 2.9


משחק 40: קרלסרוהה - ורדר ברמן 

קרלסרוהה ממרכז הטבלה מארחת את ורדר ברמן המדורגת במקום השני אחרי באיירן מינכןȠבפיגור של 10 נקודות, 5 מחזורים לסיום העונה.

קרלסרוהה הייתה הפתעת העונה ומאז הלכה והתקדמה לה העונה, נחלשה הקבוצה וכעת היא מקווה למעידות של הקבוצות מעליה על מנת ולהתקדם ואולי להגיע לאירופה.

ברמן יכולה לנצל גם כן את משחקי המחזור, כאשר שאלקה והמבורג מתמודדות היום אחת עם השניה ובברמן יכולים להגדיל את היתרון בדרך לשמירה על המקום השני.

המשחק הראשון הסתיים ב-0:4 קליל לורדר ברמן, ונראה כי משחקי המחזור יאפשרו לברמן לפתוח פער אם תנצח בחוץ, והיא תעשה את זה.

הߔימור:2, היחס 1.6

תגובות

טלספורט בפייסבוק