בן חיים וסהר בספסל

בלם צ'לסי רגע לפני הפרידה לטוטנהאם יפתח על הספסל בחצי גמר גביע הליגה נגד אברטון לצידו של בן סהר חלוץ הקבוצה, שאולי יקבל דקות משחק בעקבות העדר חלוצים

יום שני 07 ינואר 2008
אשר גולדברג

טל בן חיים, שקרוב לעזיבת צ'לסי ומעבר לטוטנהאם ממתין להתפתחויות שיקרו בימים הקרובים, אולם בינתיים המאמן אברם גרנט שולח את בן חיים לספסל במשחק חצי גמר גביע הליגה האנגלית בבית מול אברטון.

על הספסל בהעדרם של ארבעה שחקנים, שיצאו לאליפות אפריקה, ביניהם: דרוגבה, ישב בן סהר שיצפה להזדמנות לקבל דקות ראשונות בעידן של אברם גרנט, כשקודם לכן הוא שיחק מדי פעם אצל ז'וז'ה מוריניו.

מו"מ בין בן חיים לטוטנהאם

אחרי חצי שנה בצ'לסי, הבלם טל בן חיים נמצא בדרכו מחוץ למועדון. כפי שפורסם לראשונה ב-telesport, עסקת חליפין בין הקבוצה של אברם גרנט לטוטנהאם החלה לתפוס תאוצה.

צ'לסי מעוניינת להעביר לשורותיה את חלוץ טוטנהאם הבולגרי דימיטר ברבאטוב, עליו היא מוכנה לשלם למעלה מ- 30 מיליון ליש"ט ולהעביר כחלק מהעסקה את טל בן חיים לוויט הארט ליין. 

טוטנהאם היא אחת מהקבוצות בעלות ההגנה הגרועה בליגה והמאמן הספרדי חואנדה ראמוס, הודיע שטן בן חיים הוא העדיפות הראשונה שלו לרכישה. בן חיים, שמבוקש בנוסף על ידי בולטון ניוקאסל ושלוש קבוצות נוספות, מעוניין להישאר בלונדון. מקורביו טוענים שהוא לא פוסל את המעבר לקבוצה שהייתה מעוניינת בו גם בקיץ האחרון,  לפני שחתם בצ'לסי. 

אברהם גרנט רכש לאחרונה את הבלם איבאנוביץ' וכשיחלימו הבלמים אלכס, ג'ון טרי וקראבליו, הקרב על ההרכב במרכז ההגנה יהיה גבוה.

ברבאטוב: "השמועות מטופשות"

החלוץ עצמו הגיב היום לטלוויזיה הבלוגרית על הספוקלציות סביב עזיבתו האפשרית את טוטנהאם וביטל בצורה חלקית את השמועות שמדווחות על כך. "זה מגוחך ונמאס לי לראות את השם שלי בעיתון. זה נהיה יותר מדי. אני שחקן של טוטנהאם ואני רוצה לתת את המיטב עבורה. אני שמח עכשיו. אפשר לזכות במדליות ובתארים עם כל קבוצה, גם עם טוטנהאם. יש יותר מדי שמועות סביב המעבר שלי, רובן מטופשות", סיכם ברבאטוב.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק