הסאנס בצרות, דטרויט הובסו

NBA: שלושה משחקים נערכו הלילה בפלייאוף. הפיסטונס לאחר איבוד יתרון הביתטות גם הובסו אצל פילדלפיה המפתיעה, דאלאס ניצחה בבית וצימקה ל-1:2 ופיניקס בצרות לאחר הפסד ביתי לספרס

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 שלושה משחקי פלייאוף במסגרת המשחק השלישי בסדרה נערכו הלילה, כשדטרויט מובסת בפילדלפיה והיא נמצאת בפיגור 1:2 וללא יתרון הביתיות אותו איבדה כבר במשחק הראשון בסדרה, דאלאס עצרה את כריס פול וניצחה בביתה את ניו אורלינס ופיניקס הובסה בביתה על ידי סאן אנטוניו ונמצאת בצרות שהתוצאה בסדרה היא 0:3.

פילדלפיה - דטרויט 75:95

מי שהופתע מהניצחון של פילדלפיה במשחק הראשון בדטרויט ולקיחת יתרון הביתיות בסדרה וחשב שהיߕם דטרויט תחזיר את המצב לקדמותו, טעה ובגדול. פילדלפיה במשחק הגנה מרהיב עצרה את הפיסטונס על 75 נקודות בלבד וניצחה ב-20 הפרש וממשיכה להפתיע.

לאחר מחצית ראשונה צמודה ויתרון 4 נקודות בלבד לפילדלפיה, ברבע השלישי הריץ אנדרה מילר את החבר'ה שלו לߨיצה של 9:22, תוצאה שממנה דטררויט כבר לא יכלה לחזור. פילדלפיה המשיכה במשחק ההגנה המצוין גם ברבע הרביעי ודטרויט לא הצליחה לעבור הערב את ה-20 נקודות ברבע.

אנדרה מילר וסמואל דלמברט שיחקו הלילה 40 דקות כ"א והובילו את הפילדלפיה לניצחון הגߓול. דלמברט סיים כקלע הבולט עם 22 נקודות והוסיף 16 כדורים חוזרים ומילר קלע 21.

את הפיסטונס עוד השאירו בתמונה ריצ'ארד המליטון וטיישון פרינס, כשהמילטון היה הבולט בדטרויט וקלע 21 נקודות ופרינס 18.

דאלאס - ניו אורלינס 87:97
דאלאס חזרה הביתה, הצליחה לעצור את כריס פול ומנצחת את משחק מספר שלוש בסדרה ווצימקה את התוצאה ל-1:2.

כריס פול שקלע ב-2 המשחקים הקודמים מעל 30 נקודות ומסר מעל עשרה אסיסטים, נשמר הלילה על ידי ג'יסון טרי ולא על ידי קיד וזה עבד: פול סיים עם 16 נקודות בלבד באחוזים נוראיים ומסר עשרה אסיסטים.

ההורנטס לא ניצחו בדאלאס מאז ינואר 1998 ולדאלאס אין שום כוונה שזה יקרה במשחק הרביעי בסדרה בין ראשון לשני בלילה.

דירק נוביצקי היה הבולט הלילה עם 32 נקודות, 19 כדורים̠חוזרים ושישה אסיסטים. ג'ייסון טרי קלע 22 נקודות וג'וש הווארד 18 אצל המאבריקס.

בצד המפסיד, ג'נרו פרגו קלע הלילה 30 נקודות אבל לא הצליח להחזיר את ניו אורלינס למשחק כאשר כריס פול כבר נחסם הלילה היטב ודיוויד ווסט סיים עם 14 נקודות בלבד.


פיניקס - סאן אנטוניו 115:99

סאן אנטוניו הוליכה כבר מן הפתיחה ופיניקס לא הצליחה להוביל אפילו פעם אחת בערב בו היא סיבכה את עצמה עמוק בבוץ שהיא נמצאת בפיגור 0:3 בסדרה וקשה להאמין כי תוכל לעשות את המהפך לראשונה בהיסטורי۔, כשעד היום לא הצליחה לחזור קבוצה מפיגור 0:3 בסדרת הטוב מ-7.

טוני פארקר בשיא קריירה קלע 41 נקודות הלילה ומסר 12 אסיסטים והיה לאיש שהוביל את חניכיו של פופוביץ' למשחק הגדול אותו נתנו הלילה. טים דאנקן סיים עם 23 נקודות וארבעה אסיסטים ומאנו ג'ינובילי קלע 20 נקודות ושלשות חשובות בכל פעם שפיניקס הראתה סימני התאוששות.

בפיניקס, שהפסידה לראשונה העונה שלושה משחקים ברציפות, אמארה סטודאמייר קלע 28 נקודות וקטף 11 כדורים חוזרים. שאקיל אוניל קלע 19 נקודות וברבוסה 20. סטיב נאש סיים עם 7 נקודӕת ותשעה אסיסטים.


תמונות: רויטרס

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק