מירוסביץ' חוזר לארגנטינה

הקשר הצ'יליאני שוחרר מהאלופה מוקדם מהצפוי ,יפרד היום מחבריו לקבוצה ויצטרף לארגנטיניוס ג'וניורס. בעקבות עזיבתו של מירוסביץ' ההגעה של הקשר הפרואני הצעיר, ג'וניור ויזה פתוחה

יום שני 07 ינואר 2008
אסף שקד

הקשר הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' ששיחק בבית"ר בעונה וחצי האחרונות, שוחרר הערב רשמית מבית"ר ירושלים, ומחר (שלישי) יפרד מחבריו באימון הקבוצה. 

היום בבוקר לאחר שהתפרסמו בתקשורת ידיעות על מו"מ עם השחקן הפרואני ויזה, נערכה שיחה בין השחקן לבין הצוות המקצועי על מעמדו. בבית"ר הבהירו כי העבירו למירוסביץ' מסר על פיו הם מחפשים לו מחליף ושהוא רשאי לחפש קבוצה אחרת שתקלוט אותו, והערב בקשתו נענתה. מירוסביץ' יעזוב את הארץ ככל הנראה בשבוע הבא.

השחקן אמר לאחר השיחרור:, "אחרי המשחק בשבת מול מכבי הרצליה ואחרי שהבנתי ששחקן אחר אמור לחתום בקבוצה, החלטתי לבקש להשתחרר מהקבוצה. היום בערב שוחחתי עם האנשים מבית"ר וקיבלתי את השחרור. ביום חמישי אעזוב את ישראל ואצטרף לקבוצת ארגנטיניוס ג'וניורס. עברתי תקופה לא קלה בחודשים האחרונים, הרצון שלי וגם של הקבוצה היה להיפרד. 

"כמובן שהייתי רוצה להישאר בבית"ר עד סוף העונה ולזכות איתה בעוד אליפות, אבל לצערי הדבר הזה לא התאפשר. המועדון הזה נכנס לי ללב ואמשיך לאהוד אותו בכל קבוצה בה אשחק בעולם, את רגעי השמחה אחרי הזכיה באליפות לא אשכח בחיים, האוהדים של בית"ר נכנסו לי ללב ואני רוצה להודות להם על כל התמיכה והעידוד שנתנו לי בשנה האחרונה".

במכבי נתניה עקבו בדריכות אחרי ההתפתחויות והחלו לגשש בסביבתו של השחקן על מנת ולנסות להנחיתו בקבוצה מיד עם קבלת השחרור מבית"ר ירושלים, אך השחקן דחה על הסף את החיזורים מנתניה והצהיר כי יחזור לשחק בארגנטינה.. 

בית"ר מעוניינת בפרואני ויזה

בית"ר ירושלים מעוניינת לצרף לשורותיה את הקשר הפרואני ג'וניור ויזה, כשהמטרה היא להחתימו כבר בימים הקרובים על חוזה עד לסיום העונה.

ג'וניור בן ה- 22, שמזכיר במבנה הגוף שלו את ברק יצחקי, כבש 22 שערים ב- 144 משחקים בליגה הפרואנית בקבוצת אליאנזה לימה, איתה זכה בשלוש אליפיות. ויזה, שנחשב לשחקן מבטיח בארצו, רשם בנוסף הופעה אחת במדי הנבחרת הלאומית של פרו.
 
ויזה עצמו אמר בראיון לתקשורת המקומית בפרו: "אני רוצה את הטוב ביותר עבור משפחתי ובגלל זה אני לא חותם על חוזה חדש בלימה. יש לי הצעה מאירופה ואני חושב שזה הזמן שלי לעבור לשם". 

הצעיר יוסי זאנה מעירוני חדרה הצטרף אתמול לאימוני בית"ר ירושלים עד סוף השבוע. במידה וירשים את הצוות המקצועי, יחתום על חוזה בקבוצה.   

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק