הפסד מביך לשחר פאר

שחר פאר המחבט מספר אחת של ישראל הפסידה למחבט מספר 2 של צ'כיה, קוביטובה. שחר פתחה טוב במערכה הראשונה וניצחה 2:6. אבל נעלמה בשניה ובשלישית והפסידה 6:3 ו 6:0. ישראל בפיגור 1:0.

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
אכזבה גדולה לחובבי הטניס לאחר ששחר פאר הפסידה למחבט מספר 2 של הצ'כיות, קוביטובה 2:1 ובמערכות 6:0,6:3,2:6. המערכה הראשונה היתה מבטיחה אבל ההמשך היה רע מאד, פאר נקלעה למӦוקה לא ברורה: משהו שנע בין פציעה גופנית לבעיה מנטלית.

במהלך המערכה השלישית ירדה פאר לטיפול לאחר שהתלוננה על כאבים בבבטן התחתונה שככל הנראה הם אלה שגרמו ליכולת החלשה של פאר. המערכה השלישית היתה הרעה ביותר של שחר בה דרסה הצ'כית את הישראלית̠6:0.

ישראל כרגע בפיגור 0:1 במסגרת המפגש מול צ'כיה בגביע הפדרציה, פאר תקווה לניצחון של ציפי אובזילר וליכולת טובה יותר בהמשכו של המפגש מחר.

מהלך המשחק:

מערכה ראשונה 2:6

הצ'כית נראתה מהוססת̠וחסרת ביטחון כבר מהפתיחה ושחר פאר לקחה בקלות את המשחקון הראשון, שחר אומנם התקשתה עם עם חבתות ההגשה הראשונות שלה אבל לבסוף הצליחה לעלות ליתרון 1:3.

במשחקון השישי ניצחה הצ'כית את שחר פאר על ה-0 והיה נראה כאילו היא יכולה עוד לעשות משהו במערכה,אבל שחר לא ויתרה לה ובמשחקון ה-8 ניצחה 15:40 וקבעה 2:6 במערכה הראשון ו0:1 לפאר.

מערכה שניה 6:3 

שחר הצליחה לחזור משלוש נקודות משחקון של הצ'כית קוביטובה ושברה אותה במשחקון השני בכדי לעשות ליתרון מבטיח 0:2. הצ'כי۪ חזרה לאחר ההפסקה בין המשחקונים בצורה שונה ומפוקסת ושברה פעמיים את שחר בכדי לעלות ל2:3

הצ'כית כבר עלתה ל4:2, פאר עוד עשתה קולות של חזרה למערכה אבל הצ'כית היתה חדה ומרוכזת לאורך כל המערכה שברה את הישראלית בפעם השלישית וניצחה בקלילות יחסית 6:3.
מערכה שלישית: 6:0

שחר פתחה את המערכה השלישית בדיוק כפי שסיימה את השניה ונתנה לצ'כית ניצחון קליל בכדי לעלות ליתרון 1:0. שחר שנראתה רע איבדה גם את המשחקון השני במערכה לאחר שבירה נוספת של הצ'כית.

גם במשחקוןĠהשלישי שחר עדיין לא הצליחה להציג את מה שהיא יודעת הצ'כית המשיכה לדרוס וכבר 3:0 ומיד לאחר מכן הצליחה קוביטובה לשבור את שחר פעם שניה ולעלות ל4:0.הצ'כית המשיכה ביכולת הטובה עלתה בקלות ל-5:0 ושברה במערכה הראשונה בכדי לנצח במערכה ובמשחק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק