מכבי תא: כל הליגה מועמדת

אבי יחיאל יוחתם לשנתיים נוספות. עזרן יקבל הזדמנות, מסיקה מתנדנד, קמאנאן, מסודי וביזארה יוחלפו. על הכוונת:בוזגלו, יבוריאן, בן דיין, טועמה ואוחיון

יום ראשון 27 אפריל 2008
אשר גולדברג
במכבי תל אביב מגבירים את קצב ההכנות לעונה הבאה, בתיאום עם המאמן החדש, רן בן שמעון. המנג'ר אבי נמני, השוהה בבלגיה, נפגש אתמול עם סוכן שחקנים, אשר הציע לו בלם וחלוץ, איתם שוחח גם נמני.

בתוכנߙות הרכש של הצהובים, נמצאים שניים או שלושה זרים חדשים ורשימה ארוכה של אפשרויות להביא ישראלים מובילים. הבלם ג'ו ביזארה לא יוחתם, בעיקר בגלל עלויותיו הגבוהות.  יאניק קאמנאן יימכר או יושאל למועדון אחר, כשלפחות חמש קבוצות מתעניינות בשירותיו. 
<ɢr/> הקשר אלן מסודי ככל הנראה גם ישוחרר, מאחר והוא לא נמצא בתוכניות של בן שמעון. לגבי תומר בן יוסף, הודיעו במכבי לסוכנו של השחקן, רונן קצב, כי הם מקפיאם את התוכניות לגביו.

לגבי שחקנים אחרים אשר נמצאים בקבוצה, נראה כי מעמדו של הבלם אבי יחיאל נותר איתן. יתרה מכך, בן שמעון ביקש להחתים לשנתיים נוספות. לגבי יניב עזרן, הוחלט שהוא יקבל הזדמנות נוספת לחזור לעצמו החל מהקיץ ולא יימכר.

בנוסף, מחזיקים במכבי ת"א תוכנית מגירה לגבי הבאת שחקנים, שעלותם גבוהה במיוחד כגון מאור בוזגלו, איליה יבוריאן, סלים טועמה, חיים מגרלשוילי, דדי בן דיין, נאור פסר, משה אוחיון, אשר איתם כל הזמן מתקיימים מגעים

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק