צ'לסי - ליברפול גם באינטרנߘ

משחק הגומלין בין צ'לסי לליברפול מחר ישודר חינם לא רק בערוץ SAT1 ובערוץ אינטרסטאר, אלא גם באתר האינטרנט של אופ"א בעלות של 3 יורו. ערוץ הספורט לא יאפשר שידור המשחק באינטרנט בעברית

יום שלישי 29 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 משחק הגומלין בחצי גמר ליגת האלופות בין צ'לסי לליברפול ישודר ביום רביעי בערב, ערב יום השואהĠבערוץ SAT1 המשודר בכבלים ובלווין והיום התברר שגם דרך המחשב יהיה ניתן לראות אותו בעלות של 3 יורו

הערוץ SAT1 היה מועבר בעבר חינם לכל מנויי הכבלים והלווין,  אולם בשנה האחרונה אינו נכלל בחבילת הבסיס של מרבית המנויים ב"יۡ". בחברת "יס" החליטו לאפשר בו צפייה חינם מחר. ב"הוט" משודר הערוץ חינם באופן קבוע. גם ערוץ אינטרסטאר הטורקי עשוי לשדר את המשחק חי ובאופן מלא.

ואם אתם בכל זאת לא רוצים לצפות במשחק בטלביזיה?. במהלך העונהȠערוץ הספורט איפשר הזמנת שידורי משחקים בתשלום באמצעות אתר האינטרנט, אולם עד אתמול נראה היה שניתן יהיה להזמין רק את המשחק של מנצ'סטר יונייטד מול ברצלונה שיערך הערב ולא את המשחק מחר.

היום התברר כי ניתן להזמין את הצפייה במשחק ישירות דרך אתר האינטרנט של אופ"א במחיר של 3 יורו למשחק, דבר שלא מתאפשר בדרך כלל במהלך העונה (ההזמנות הן בלעדית  רק דרך אתר ערӕץ הספורט). השידור יהיה בשפה האנגלית ולא בעברית כמקובל בהזמנות דרך האינטרנט.


תגובות

טלספורט בפייסבוק