לקט-סל אסור להפסיד ככה

חבר הנהלת הפועל ירושלים, רוני הירשנזון, התבטא בחריפות אחרי ההשפלה של הקבוצה הערב בקאזאן. דורון שפע: "חבל מאוד שהגענו לזה"

יום שלישי 08 ינואר 2008
שלמה חסיד
בעיר הבירה קיבלו בהלם ובתדהמה את התבוסה המשפילה של הפועל לקאזאן, שפגעה בסיכויי הקבוצה להעפיל לשלב הבא. חלק מהאנשים האשימו את המאמן דן שמיר, אבל עיקר הצער הופנה לאוהדי הקבוצה, שלא הגיעה להם תבוסה כזו של קבוצתם. 

"טוב שלא היה שידור", אמר שלום ירושלמי, אוהד שרוף של הקבוצה ופרשן פוליטי במעריב, "במוצ"ש ברעננה רשמנו הישג יפה מאוד ועכשיו באה ההתפרקות של אחרי הניצחון. דן שמיר לא צריך ללכת הביתה. בסך הכל מדובר בנפילה שאחרי השיא. ברור שתוצאה כזו משפילה והורסת את האוהדים, אבל יש גם דברים חיוביים. צריך לזכור שהתמודדנו עם הרכב טלאים, כשהגבוה היחידי הוא מרקוביץ'. כבר היו טראומות גדולות בעבר שמהם צמחנו. השפלה כזו רק תבנה את הקבוצה ואולי עכשיו יבינו שהיא צריכה להתחזק לקראת ההמשך".

גם בקרב הנהלת הקבוצה הרוחות סוערות והציפייה היא להסברים מהצוות המקצועי. "זו בושה וחרפה", קבע חבר הנהלת הפועל ירושלים, רוני הירשנזון, "צריך לחשוב טוב למה זה קרה לנו ומה קרה פה בעצם. אנחנו צריכים לנצח עוד משחק חוץ לא פשוט ולרשום עוד ניצחון בבית כדי לעלות לשלב הבא. אפילו לקבוצת קט סל אסור להפסיד ככה וצריך לבדוק איפה בדיוק הייתה ההתפרקות במשחק. זה מדאיג, אבל אני לא רוצה להגיד דברים חריפים ולהיות קיצוני מדי. סך הכל מדובר בספורט". 

שחקן הקבוצה בעבר, דורון שפע, שמע גם כן על התבוסה והגיב: "יש להפועל ירושלים בעיה בולטת שזקוקה לפיתרון- הקבוצה משחקת ללא זרים. השחקן הזר היחיד בקבוצה הוא טימי באווארס וכשאתה משחק ככה אל תצפה ליותר מדי. ברור שזו תוצאה רעה לירושלים. חבל מאוד שהגענו לזה, אבל זה קורה בספורט. אין מה לעשות. מי שמנצח צריך לדעת להפסיד. אפשר וצריך לצפות מהקבוצה ליותר. קשה להאמין שזו התוצאה, אבל אין מה לעשות". 

רמי מנדל, חברו של דני קליין ופרשן רדיו ירושלים: "אוי לבושה. אני יודע שדני קליין לא יפטר את שמיר. ברורה לי מערכת היחסים ביניהם, אבל אני רוצה לקרוא לשמיר לעשות חושבים. הוא חטף תבוסה מהדהדת. שיישב עם עצמו וינסה להבין מה קרה פה ואיך הוא הגיע למצב הזה. זאת התבוסה הכי גדולה של הפועל. זה משפיל ומעליב וחבל מאוד. זה ערב עצוב ולא מגיע לאוהדים".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק