ג'וניור ויזה סיכם בביתר

הקשר הפרואני בן ה-22, סזאר ג'וניור ויזה, סיכם אחר הצהריים את תנאיו בבית"ר ירושלים עד תום העונה ויחליף את מירוסביץ' הצ'יליאני וצפוי לנחות בישראל בתחילת השבוע,מיד לאחר המשחק מול בני סכנין.

יום שלישי 08 ינואר 2008
אסף שקד

הקשר הפרואני בן ה-22, סזאר ג'וניור ויזה, סיכם אחר הצהריים את תנאיו בבית"ר ירושלים עד תום העונה וצפוי לנחות בישראל בתחילת השבוע, מיד לאחר המשחק מול בני סכנין. כבר אמש לאחר השחרור של מירוסביץ', נכנסה בית"ר ירושלים למו"מ מהיר עם השחקן וסגרה עימו את כל הפרטים עד תום העונה.

מילובאן מירוסביץ' ששוחרר אתמול באופן רשמי מבית"ר ירושלים, הגיע היום בבוקר לבית וגן ונפרד בפעם האחרונה מחבריו. בשעה 10 בבוקר הגיע הצ'יליאני למתחם האימונים על לבוש אזרחי, נכנס לחדר ההלבשה בפעם האחרונה ונפרד משאר חבריו לקבוצה. בדומה לפרידות קודמות שגררו דמעות, גם הפעם לא הצליח מירוסביץ' לעצור את הדמעות והיה עצוב להיפרד מחבריו.

מיד לאחר מכן עזב את בית וגן והתחיל לארוז את חפציו לקראת הטיסה ביום חמישי בבוקר. במכבי נתניה עוד ניסו לשכנע את השחקן להגיע ולחתום אצלם באופן מיידי, אך מירוסביץ' שכבר סיכם בארגנטיניוס ג'וניורוס, דחה את ההצעה כשאמר, "הלב שלי עדיין שייך לבית"ר, אני לא יכול כרגע לשחק באף קבוצה אחרת בישראל,. אני מעריך את ההצעה של נתניה, אבל אני מעדיף לחזור לדרום אמריקה".

במשך שעות הצהריים קיבל השחקן עשרות טלפונים מאוהדים שביקשו להיפרד ממנו. בניגוד לשחקנים זרים אחרים שמתקשים להיקשר לקהל, מירוסביץ הפך בתקופה בה שיחק בקבוצה, לאחד השחקנים הזרים האוהדים על הקהל כשגם השערים המרהיבים שלו אשתקד עזרו לו לזכות באהבה. ביום חמישי צפויים להגיע מספר אוהדים לשדה התעופה ולהיפרד ממנו באופן סופי.

כריסטיאן אלברז, החבר הטוב ביותר של מירוסביץ' בשנים האחרונות, אמר: "עצוב מאוד להיפרד מהחבר הכי טוב שלך, אבל למזלי עוד יצא לי לראות אותו הרבה בעתיד, גם בצ'ילה ואני מקווה שגם בנבחרת. במשך כל השנים האחרונות כל אחד שיחק בקבוצות אחרות בקריירה שלו ותמיד ידענו לשמור על קשר, אז הפרידה ממנו לפחות מבחינתי היא זמנית. כשהוא הגיע לכאן בתחילת העונה הייתי שמח מאוד, הכל היה לי כאן חדש והוא עזר לי מאוד להכיר את כל האנשים והתרבות בישראל. כל הזמן דיברנו על זה שנחגוג ביחד בסוף העונה אליפות והוא אפילו הראה לי תמונות ווידאו מהעונה שעברה, עצוב שלא נוכל לחגוג את האליפות ביחד. הבטחתי לו שאם נזכה באליפות אני אחגוג בשביל שנינו עם 2 דגלים של צ'ילה".

תומר בן יוסף שסיכם הבוקר במכבי ת"א לשלוש וחצי עונות, קיבל בשעות הצהריים הודעה חד משמעית מבית"ר על פייה הוא לא ישוחרר מהקבוצה. אחת הסיבות לאי שחרורו של הבלם היא הפחד שיואב זיו יעזוב גם הוא ובכך יווצר מחסור של שחקנים בהגנה, בנוסף לזאת בבית"ר חוששים לאבד שחקן שלישי לאחד עזיבתם של ברק יצחקי ומילובאן מירוסביץ'.

בית"ר ירושלים ערכה היום 2 אימונים, אימון בוקר ואימון נוסף שנפתח בשעה 15:00. סגל יחסית חסר עמד לרשותו של שום באימונים. הבלם תומר בן יוסף שהיה על סף מעבר למכבי ת"א, נעדר מהאימונים כמו גם המגן יואב זיו שהשתתף במשחק צדקה. דרק בואטנג שסובל מפציעה קלה נעדר גם הוא מהאימון וגם שלושת השחקנים הצעירים – חן עזריאל, שמוליק קוזוקין ושי חדד נעדרו גם הם. החל ממחר ועד יום שישי, תקיים הקבוצה אימונים במגרש בראשון לציון.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק