גרנט לא מוותר על אנלקה

צ'לסי ממשיכה במרדף אחרי ניקולס אנלקה, חלוצה הצרפתי של בולטון ותגיש הצעה משופרת לבולטון. גרנט: "אני מקווה שעד המשחק בשבת אנלקה יהיה שחקן שלנו"

יום רביעי 09 ינואר 2008
אסף בילגורי

אברהם גרנט ממשיך בחיפושים הקדחתניים שלו אחרי חלוץ מטרה, כאשר השם אותו רוצים להנחית בצ'לסי הוא ניקולס אנלקה, חלוצה של בולטון ונבחרת צרפת.

ההצעה הראשונה של צ'לסי בסך 11 מיליון פאונד עבור החלוץ נדחתה, אך בקבוצה מאמינים ששתי הקבוצות יתפשרו על סכום שנע בין 11 מיליון פאונד, הצעתה של צ'לסי לבין 15 מיליון, דרישתה של בולטון עבור החלוץ הפורה.

"אנחנו אכן רוצים את אנלקה ולא ויתרנו עליו. הגשנו עבורו הצעה כבר לפני יומיים כי רצינו אותו למשחק מול אברטון, אך אני מקווה שעד המשחק בשבת אנלקה יהיה שחקן שלנו. אם לא, נמשיך עם הסגל הנוכחי". כך אמר הבוקר אברהם גרנט לכלי תקשורת באנגליה בנושא.

צ'לסי ניצחה אתמול את אברטון 1:2 בגביע הליגה, למרות ששיחקה ללא שלושת חלוציה, דידייה דרוגבה, אנדריי שבצ'נקו וסולומון קאלו, שייעדרו בתקופה הקרובה עקב קומבינציה של פציעות ומחוייבות לנבחרתם, כך שקלאודיו פיזארו הפרואני נותר החלוץ היחיד בסגל של גרנט.

שון רייט פיליפס, קשרה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, היה זה שהעלה אתמול את קבוצתו של גרנט לשלב הבא בגביע הליגה, אחרי שכבש צמד, כולל שער ניצחון בתוספת זמן מול אברטון והעניק לה ניצחון 1:2.

צילום: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק