הפסד דרמטי לאנדיוני בסידני

טניס: הצמד הישראלי היה על סף ניצחון, אך הפסיד לאחים בראיין, המדורגים ראשונים בעולם 7:6,3:6 ו-11:9 בשובר שיוויון והודח מטורניר סידני. דרבי ישראלי בסיבוב השני של מוקדמות אליפות אוסטרליה

יום רביעי 09 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
 אנדי רם ויוני ארליך סיימו היום את דרכם בטורניר סידני, אחרי שהפסידו ברבע גמר גמר הטורניר לאחים בראיין המדורגים 1 בעולם 7:6,3:6 ו-11:9.

אנדיוני מחכים כבר הרבה זמן לניצחון על צמד האמריקאיים והפעם הם היו מאוד קרובים לכך, אך פיספסו שתי נקודות משחק בשובר השיוויון, בו הפסידו לבסוף 11:9.

אנדיוני הוליכו כבר 5:6 במערכה הראשונה, אך נוצחו 7:6. את המערכה השנייה הם לקחו בקלילות 3:6, אך כוחם לא עמד להם בשובר השיוויון.

האחים בראיין יפגשו בחצי הגמר את המנצחים במשחק בין ג'ונס וסיראני האוסטרלים לבין הצמד השבדי/אוסטרלי סימון אספלין וג'וליאן קנואל.


דרבי ישראלי במוקדמות אליפות אוסטרליה

הראל לוי ונועם אוקון, נציגנו במוקדמות אליפות אוסטרליה, ייפגשו ראש בראש בסיבוב השני של המוקדמות. כך נקבע הבוקר, אחרי שהשניים הצליחו לנצח בסיבוב הראשון והמשיכו הלאה.

נועם אוקון (288 בעולם), הפסיד את המערכה הראשונה מול אנדיס ז'וסקה הלטבי 7:5, אך נהנה מפציעה של הלטבי, שפרש במצב של 0:5 לאוקון במערכה השנייה.

הראל לוי (160 בעולם) ניצח אחרי מאבק מתיש את הגרמני דניאל ברנדס, המדורג 221 בעולם 6:3,4:6 ו-5:7.

השניים ייפגשו כאמור בסיבוב השני של המוקדמות, מה שמבטיח לנו עוד נציג בסיבוב הבא.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק