0

בי-ם מתכננים עריפת ראשים

אם הקבוצה לא תעפיל לפיינל-פור, ההנהלה תאלץ להתיר את חוזיהם של ג'יימי ארנולד ושרון ששון. קליין יצטרך להרים את הקבוצה לבדו ללא סיועו של גאידמק

יום שני 28 אפריל 2008
שלמה חסיד
 סידרת ההפסדים של הפועל ירושלים, שהביאו לפיטוריו של דן שמיר, פגעה קשות בסיכויי הקבוצה להעפיל בתום העונה הסדירה לפיינל-פור. אירוע שבו היא היתה נוכחת באופן קבוע בשנים האחרונות.

בקבוצה כבר מתכוננים ליום שאחרי סוף העונה ועל פי המסתמן בקבוצה תיתכן עריפת ראשים רצינית בעקבות חוסר ההצלחה ובעקבות המצב הכלכלי.

ירושלים מסובכת עד הצוואר. התוצאות אתמול בליגת העל מכריחות אותה לנצח בחמשת המחזורים עד סוף העונה ולקוות שיריבותיה, נהריה ואשۧלון ימעדו פעמיים. 

את ירושלים מאמן זיו ארז, שיש לו מאזן של 11 הפסדים וניצחון אחד בליגת העל וכבר הערב מצפה לו בני השרון, ובשבוע הבא מוקש נוסף, הפועל חולון בחוץ.

יו"ר הקבוצה דני קליין כינס את שחקניו ואמר להם: "אם לא ۠היה בפיינל-פור, גם שחקנים עם חוזה לעונה הבאה, לא בטוח שיישארו פה ואני מתכוון לשרון ששון וג'יימי ארנולד. קבוצה שלא תופיע במסגרת אירופית בכירה, לא תוכל להחזיק סגל יקר כמו השנה, יהיה לנו קשה לגייס ספונסרים".

הדברים נאמרו עוד לפני התוצאות אתמול, שסיבכו כהוגן את ירושלים וכעת רק נס יכניס אותה לפיינל-פור וימנע מהקבוצה עסק ביש. 

ירושלים נסמכה בשנים האחרונות על שולחנו של ארקדי גאידמק, אולם בשנה האחרונה הוא העביר רק חצי מיליון דולר. שני מיליון דולר נוספים הוא לא העביר. 

בשנה הבאה גאידמק לא יתמוך כלל בקבוצה והעסק חוזר לידיו הבלעדיות של דני קליין. לקליין יש מוניטין רב בגיוס כספים ולמעשה הוא בעל המקצוע מספר 1 בהבאת ספונסרים, אולם קליין יודע היטב שקבוצה שדבק בה כתם הכישלון לא ממש קורצת לפירמות כלכליות שנכנסות לספורט ב۩ביל לשדר ווינריות. 

עם כל המעמסה הזו ירושלים תפגוש היום את האקסים, מאיר טפירו וארז כץ ואת מאמנם לשעבר אפי בירנבוים.

טפירו אמר ל-telesport: "להגיע למלחה זה מרגש, אין צורך להזכיר את התקופה שלי בהפועל ירושלים אבל עכשיו אניĠמרוכז בבני השרון. אנחנו מגיעים בלי קוקי בלצ'ר שזה חיסרון גדול עבורינו אבל נשתדל לנצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק