ריילי: תפקיד הנשיא? אפשרי

NBA: מאמנה של המיאמי היט, שנמצאת בתקופה הגרועה ביותר בתולדותיה, ייתכן כי יפנה את משרתו הנוכחית לטובת נשיא הקבוצה ואולי את שניהם יחדיו: כרגע אני מרגיש מאושר

יום רביעי 09 ינואר 2008
איל כהן

המאמן האגדי, פט ריילי, מתייחס לשמועות לגבי עזיבת משרת המאמן ואולי להפוך לנשיא הקבוצה בתום העונה הנוכחית. ההיט בכל מקרה עם המאזן הגרוע ביותר העונה.

פטריק (63) ריילי, ללא ספק מדובר באחד המאמנים הטובים בליגה הטובה בעולם, המחזיק ב-5 אליפויות כמאמן (4 עם הלייקרס ואחת עם מיאמי), ייתכן כי יפנה את מקומו במשרת האימון לטובת נשיא המיאמי היט.

פט ריילי בהחלט חפץ במשרת נשיא הקבוצה, אולם בשלהי העונה זה לא הזמן המתאים לכך: "נדבר לאחר העונה הנוכחית, זה בהחלט לא הזמן. אני מרגיש מצויין עכשיו, יותר מכל תקופה. אני אפילו אנסה להתחרות על שני התפקידים, אני בהחלט אהנה לחזור לזה שוב ושוב". 

פט ריילי ידוע כאדם מאוד אמוציונלי, שאוהב וחי את המשחק. מחוץ לפרקט ריילי מתואר כאיש לילה ובליין מוצהר וחבר טוב של ג'ורגיו ארמאני האיטלקי, וניתן תמיד לזהות את החליפות המשובחות על עדן גופו של מאמן ההיט. 

למרות השאיפות האישיות של פט ריילי, קבוצתו נראית גרוע. מיאמי היט נמצאת עם מאזן של 8 ניצחונות בלבד מול 27 הפסדים, ובכך ההיט משתייכת לתואר הלא מכובד כ"קבוצה הגרועה במזרח". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק