איבן אלברז יתאמן בביתר

איבן אלברז-אחיו התאום של המגן כריסטיאן אלברז, יתחיל להתאמן מחר בבית"ר ירושלים למשך יומיים, במקביל יחפש קבוצה שתקלוט אותו בארץ. מירוסביץ יעזוב מחר בצהריים

יום רביעי 09 ינואר 2008
אסף שקד

 החלוץ הצ'יליאני איבן אלברז, אחיו התאום של כריסטיאן אלברז (בתמונה לצידו של כריסטיאן), יערוך מחר אימון בבית"ר ירושלים בראשון לציון. התאום של כריסטיאן הגיע לארץ בתחילת השבוע לאחר שסיים את הליגה עם קבוצתו בצ'ילה וביום ראשון האחרון ערך אימון בעירוני רמה"ש, אך לאחר אימון אחד החליט לוותר על הצטרפות למועדון ולנסות לחפש קבוצה גדולה יותר.

מאז, חיפש השחקן קבוצה אחרת שתקלוט אותו למבחנים אבל העובדה שאין לו סוכן בארץ, הקשתה עליו את המלאכה. במהלך השבוע האחרון הוא שהה עם אחיו בירושלים והיום בבוקר כששמע שום כי אחיו התאום של כריסטיאן נמצא בארץ, הוא הורה למגן לזמן את אחיו לאימונים בראשון לציון שיתקיימו מחר וביום שישי.

בכל מקרה בבית"ר אין כוונה להחתים את החלוץ וזאת הן משום מכסת הזרים המלאה וגם לאור העובדה שהשחקן אינו מתאים לרמה הגבוהה שדורשת בית"ר ירושלים. במקביל ימשיך השחקן לחפש קבוצה אחרת שתסכים לבחון אותו ובמידה ולא ימצא, יעזוב את ישראל ביום ראשון הקרוב.

מחר (חמישי) בשעה 15:00 יעזוב מילובאן מירוסביץ את ישראל, מספר אוהדים צפויים להגיע לשדה התעופה ולהיפרד מהשחקן.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק