טורקיה זכתה בטורניר החורף

אכזבה לנבחרת של מוטי איוניר. נבחרת טורקיה זכתה בטורניר החורף הבינלאומי אחרי שניצחה את ישראל בגמר 0:4. פיראס מוגרבי ממכבי נתניה נבחרת לשחקן המצטיין של ישראל בטורניר

יום חמישי 10 ינואר 2008
אשר גולדברג

נבחרת טורקיה זכתה בטורניר החורף הבינלאומי לנבחרות נערים, לאחר שגברה 0-4 על נבחרת ישראל אותה מאמן מוטי איוניר. במשחק נוסף שהתקיים היום, גברה סלובקיה 0-1 על אוקראינה.

 נבחרת טורקיה סיימה את הטורניר עם 7 נקודות, כאשר אחריה מדורגות נבחרות ישראל, שגברה במשחק הראשון 0-3 על סלובקיה ונפרדה בשוויון 0-0 מאוקראינה במשחק השני, ונבחרת סלובקיה, עם 4 נקודות כל אחת, בעוד שנבחרת אוקראינה מסיימת אחרונה עם נקודה בודדת.

חלוץ מכבי נתניה, פיראס מוגרבי, שכבש צמד שערים נגד סלובקיה, נבחר לשחקן המצטיין בנבחרת ישראל.

בחודש פברואר צפויים לנבחרת ארבעה משחקי ידידות, שיהוו הכנה אחרונה לקראת שלב העילית, כאשר ב-5.2 וב-7.2 תארח הנבחרת את הונגריה וב- 18.2 וה-20.2 תארח הנבחרת את בלארוס.

בחודש מרץ הקרוב (25-30.3.08) תארח ישראל את בית 3 של שלב העילית, בהשתתפותן של נבחרות אנגליה, צרפת ורוסיה. המשחקים ישוחקו במסגרת של מיני-טורניר, כאשר כל אחת מהנבחרות תשחק פעם אחת מול שאר הנבחרות המשתתפות בבית. הנבחרת שתסיים כראש הבית, תצטרף לשש נבחרות נוספות שיסיימו כראשי בתים ולנבחרת המארחת, טורקיה, לטורניר הגמר שייערך בתאריכים 4-16.5.08.

הרכב הנבחרת: אריק ינקו (עידן טואף 41), מישל נחמיאס, אושר זיתון, דניאל רז, אדיר ממן (פיליפ אבומנה 57), משה לוגסי (דור מלחי 70), ברק משה, ארתור אטצזיאנוב, פיראס מוגרבי (סאמח מרעב 41), אייל גולסה (תימור אביטן 57), מוחמד גדיר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק