שום יתן לתמוז הזדמנות בהרכב

יצחק שום צפוי לתת לטוטו תמוז לפתוח בהרכב בשבת מול סכנין על חשבון בן שושן שיסופסל. טל לא התאמן היום ונמצא בספק לשבת, קאלה נעדר בגלל מחלה, אך יהיה כשיר למשחק. מירוסביץ עזב את ישראל

יום חמישי 10 ינואר 2008
אסף שקד

בית"ר ירושלים מתכוננת למשחק ביום שבת מול בני סכנין, משחק שיתקיים ללא תמיכת האוהדים. הבוקר ערכה הקבוצה אימון נוסף במגרש בראשון לציון ללא השוער טברקטו קאלה שחש ברע וקיבל שחרור מהאימון. בצוות המקצועי של הקבוצה מאמינים שהשוער יחזור כבר מחר לאימונים על מנת לא לאבד אותו במשחק מול בני סכנין. קאלה מצידו נשמע החלטי מאוד כשאמר: "אני אעלה לשחקגם אם אהיה חולה".

מלבד קאלה שלא התאמן היום, גם עידן טל הפצוע לא ערך אימון והוא נמצא בספק למשחק מול סכנין. טל החמיץ גם אתמול את האימון ובצוות הרפואי עושים את הכל על מנת להכשיר את השחקן למשחק בשבת. במידה וטל לא יהיה כשיר למשחק, יהיה זה אבירם ברוכיאן שיזכה לפתוח בהרכב.

יצחק שום יקיים מחר את האימון המסכם בו יתרגל את ההרכב שיפתח מול סכנין. כבר על פי האימון היום היה ניתן לראות כי החלוץ טוטו תמוז צפוי לפתוח בהרכב על חשבון עמית בן שושן שיסופסל. 

קפטן הקבוצה, דוד אמסלם התייחס לעובדה שהמשחק בשבת יתקיים ללא קהל ואמר לאתר הקבוצה: "קיבלנו את העובדה שהערעור נדחה בצורה מאוד קשה, יהיה לנו קשה מאוד לשחק מול יציעים ריקים ובטח נגד קבוצה טובה כמו בני סכנין. כואב לי בעיקר על האוהדים, האוהדים דוחפים אותנו בכל משחק, בעיקר בבית, זה חלק מהכוח שלנו כקבוצה. אבל למרות העונש והאילוצים, אין תירוצים ואנחנו צריכים ויכולים לנצח".

הקשר הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' עזב אחר הצהריים את ישראל לאחר עונה וחצי במדי בית"ר ירושלים. כ-15 אוהדים הגיעו לשדה התעופה ונפרדו מהשחקן, בין היתר העניקו האוהדים לשחקם גביע הוקרה ודגל של הקבוצה עם הקדשה בספרדית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק