אברהם אח יוסף?

מי יהיה הפיינאליסט הישראלי הראשון? אברם גרנט או יוסי בניון. אנחנו בטלספורט נמליץ לכם על הדרך הבטוחה ביותר להצליח בהימורי הווינר השונים.

יום שלישי 29 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

כמו תמיד בטלספורט אנו נמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר להצליח בהימורי הווינר השונים, הפעם נתמקד במשחק בודד, המשחק החשוב והגדול של צ'לסߙ מול ליברפול במסגרת חצי גמר ליגת האלופות - המפגש השני.

 משחק מס' 32 : צ'לסי - ליברפול.

בערוץ הטלויזיה זאט 1 שבו תוכלו לראות את המשחק בחינם לאחר שגם חברת יס החליטה לפתוח ליממת המשחק את הערוץ לכל מנוייה כ۩רות לציבור, מוקרן פרומו ובו מככב מי עם לו הכוכב הגרמני, מיכאל באלאק, באלאק שהעלה את קרנו של אברם גרנט בעיני אוהדי צ'לסי והעיתונאים לאחר שכבש צמד וניצח בעצמו את מנ'צסטר יונייטד בשבת האחרונה מוזכר באותו פרומו כאיש שאמור להשלים את המשימה גם  מול ליברפול.

 ובאמת מחר בסטמפורד ברידג' גרנט יזדקק לבאלק וייתר החברים בכושר שיא כדי לשמור על השער העצמי היקר של ג'ון ארנה ריסה שיאפשר לגרנט לחלץ תיקו 0-0 בלבד כדי להעלות לגמר במוסקווה.  פראנק למפרד האבל על מות  אימו לא צפוי לשחק ߑשל האבל בו הוא מצוי. 

מנגד רפא בנינטז כמו רפא בניטז יכול תמיד לחולל איזשהו נס ולמצוא את עצמו בגמר. בקבוצה רבו נחת מסויימת מהבטחת הכרטיס לליגת האלופות גם בעונה הבאה בעזרתו של יוסי בניון שהיה שותף בולט בחגיגת השערים בשיוויון מול בירמינגהאםȮ

עכשיו רוצים את הגמר של המפעל הזה והם ייעלצו לכבוש כדי שהמשימה הזו תהיה ריאלית. אוהדי הקבוצה מקווים שקאוט וטורס יעשו את העבודה ומן הספסל יוכל תמיד לעלות החלוץ הנשכח משהו פיטר קראוץ'.

ההימור שלנו לגבי המשחק הוא שאברם גרנט יהיה הנציג הישראߜי הראשון בגמר ליגת האלופות, משחק זהיר מאד של גרנט כפי שהוא יודע יסייע לו להשיג את התוצאה שהוא צריך. תיקו. ההימור: X ביחס: 2.80.

תמונות: רוייטרס

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק